Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik az a karóramárka,...

Melyik az a karóramárka, amelyik már a felsőbb szegmensbe tartozik?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés csak. Mi az a karóra szerintetek, ami már, ha csúnyán akarok fogalmazni, kiemelkedik a prolik által viseltek közül? Úgy értem, melyik az a legolcsóbb márka, amelyik már a felső szegmenshez sorolható? Egy TAG Heuer màr ez a szint? Esetleg egy Longines? Vagy ez a szint inkább egy Tudornál kezdődik?

2023. jún. 30. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
A proli az proli marad akkor is ha világ legdrágább karóráját teszed rá. Agyjátszásból drága órát venni meg rettenetesen gáz... Főleg olyat ami éppen a határon van. Arról mindenki tudni fogja hogy csak agyjátszásból vetted mert nem telik drágábbra. De el kell keserítselek, a 10 milliós karóra is ugyan úgy mutatja az időt mint a 100 forintos. Tehát a kifelé mutatom hogy milyen pénzes menő vagyok dolgon kívül semmi értelme. Próbálj az eszeddel kitünni a tömegből. Egy középkategóriás órára bárki ki tudja gyűjteni a pénzt...
2023. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pont emiatt írtam, hogy elméleti kérdés, hogy ne valami barom kezdjen el fröcsögni, meg papolni emberi értékekről stb. Úgy látszik mégis....

Vki értelmes válaszoló egy rphadt màrkát be tudna okádni? Érdekel

2023. jún. 30. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

Attól eltekintve hogy az óra kedvelök nagyon nem így gondolkodnak hogy mi a kiemelkeö vagy presztizsesebb márka..

Szerintem a Longines-nál kezdödik az amire te gondolsz

Ez már böven súrolja azt az összeget amit egy átlag ember kiadna egy ‘óráért’ ami ‘csak’ az idöt mutatja.

De mondjuk egy llyen lista szerüség véleményem szerint növekvö (ár) sorrendben,amiket még a laikusok is ismernek:

1.Longines

2.TAG Heuer

3.Breitling

4.Omega

5.Rolex

2023. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felsőbb szegmens az AP, Patek, Vacheron. A Rolex árazásbdn már oda csúszik de minőség alapján középkategória.
2023. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából, Patek, Cartier, IWC, Rolex, Jaeger, Omega, Grand Seiko, Frank Müller. Ezek a felsőbb kategóriák.
2023. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!