Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen elegáns karóramárkát...

Milyen elegáns karóramárkát ajánlanátok irodai munkához, ing mellé?

Figyelt kérdés

25 éves, diplomás szellemi munkát végző férfi vagyok. Kb ilyen viselethez kellene karóra (színek változhatnak):

[link]


Kiindulásként összegyűjtöttem néhányat, ami tetszik.


Armani:

[link]

[link]

[link]


Hugo Boss:

[link]

[link]

[link]

[link]


Michael Kors:

[link]


Tissot:

[link]

[link]

[link]


Zeppelin:

[link]

[link]

[link]


Természetesen más márkák is szóba jöhetnek, csak néhány példát beraktam, hogy nekem mik az elképzeléseim.

Az ár annyira nem fontos, lehet olcsóbb is, drágább is, nekem az a lényeg, hogy minél szebb legyen, divatos, hogyan illik az öltözetemhez és a személyiségemhez.



2018. aug. 24. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Ne futtasd már magad a drága óramárkákkal! Elhisszük, hogy tele vagy lével. Bemész egy óra-ékszer üzletbe és kiválasztod a neked tetszőt, ez ennyire egyszerű. Legyél már férfi könyörgök!!! Gatyát is így veszel, h előtte itt kérsz tanácsot??
2018. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha nem tudsz érdemben hozzászólni, akkor marhaságot inkább ne írj. Ezek nem olyan karórák, amiknél az a lényeg, hogy milyen drága. Amiket státuszszimbólumként vesznek, azok a Rolex, Omega és hasonlók. Olyanokat nem engedhetek meg magamnak, de nem is vagyok sznob.


Nekem az a fontos, hogy legyen szép, elegáns, ami hozzáad az öltözetemhez.

2018. aug. 24. 10:44
 3/6 anonim ***** válasza:
A 2. Armani és a MK szerintem nagyon szépek,illetve azok jól mennének a stílusodhoz is.
2018. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek közűl az első Tissot a legszebb.

Amúgy az összes divatmárka és nem a leg minőségibb, kivéve a Tissot és a Zeppelint.

Én a helyedben inkább maradnék a Tissot márkánál és azok modelljeinél.

Esetleg még a Longines órákat ajánlanám a figyelmedbe.


Személyes megjegyzés:

A stílusodhoz jól állnak a bőr szíjas órák, de legalábbis nekem mindig kényelmetlenek voltak, úgyhogy ezúton is szeretném inkább az acélból készűlt szíjasokat ajánlani.

2018. aug. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezeket a divatorakat es vegyel rendes svajcit/japant: tissot, doxa, seiko, citizen. Es borszijas legyen, azok az elegansak.
2018. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Divatórát ne! Alapszabály!

Alapvetően a dress watch minél letisztultabb, így a chronograph-t sem ajánlom.

Márkában: Tissot, Doxa, Certina kb egy kategória (persze függ attól, hogy mennyiért veszel)

A citizen, seiko sem rosszak (pl a seiko srpb41/43 szerintem nagyon szép, de az automata, ezt vedd figyelembe)

A Hamilton sem rossz gyártó, csak az árban feljebb van egy kicsit, és szintén auto.

2018. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!