Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik Ariana Grande parfüm...

Melyik Ariana Grande parfüm illata tetszik neked a legjobban?

Figyelt kérdés
Aki nem csak szavazni szeretne, hanem leírná a véleményét is egyik-másik parfümről persze ne tartsa magában. :)

2023. júl. 3. 13:38
A kérdező szavazást indított:
Ari
Sweet Like Candy
R.E.M.
Moonlight
Cloud
God Is A Woman
Thank U, Next
Mod Blush
Mod Vanilla
Frankie
9 szavazat
 1/5 anonim válasza:
100%

Nekem egy Ari-m van meg egy R. E. M

-em és szerintem mindkettő jó! Kellemes, nőies az illatuk emellett nagyon hosszú ideig érézni lehet az illatot

2023. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál. :)

Ez a kettő még nincs meg nekem, csak az üzletben illatmintákat próbáltam ki, valóban kellemes illatúak voltak, főleg az Ari.

2023. júl. 4. 12:37
 3/5 anonim válasza:
100%
Több is nagyon tetszik, de ha választani kell akkor Cloud.
2023. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem tudok az Ari és a Moonlight között dönteni. Ha jól emlékszem 8 parfümje van meg, és mindegyiket imááádom❤️
2023. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4, nekem kevesebb van de hirtelen én se tudnék választani, talán a Cloud. De mindet szeretem, még a Thank U, Next illatát is imádom pedig sok kritika érte, itt se kapott szavazatot. :)
2023. aug. 1. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!