Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kapható még a Zara-ban a...

Kapható még a Zara-ban a Mimosa Cloud nevű parfüm? Illetve tényleg hasonlít Ariana Grande Clouds parfüméhez?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy a Zara-s Mimosa Cloud és Red Temptation nevű parfüm hasonlít Ariana Grande parfümjéhez. Ez valóban így van ? Ha igen kaphatóak még?
2023. júl. 6. 19:03
 1/2 Metionin ***** válasza:
Nekem van mindkettő a Zarásakból, de szerintem a Mimosa egyáltalán nem hasonlít, a Red Temptation is csak nyomokban. De mindenkin máshogy jön ki az illat, akin a RT édesebbé alakul, az érezheti hasonlónak a Cloudhoz. Amúgy a Mimosa-t már rég nem láttam a boltban.
2023. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én csak a Zara Red Temptation-t próbáltam, de csak boltban a tesztert.

Van Cloud-om, szerintem egyáltalán nem hasonlítanak.

A Cloud édes, krémes, vaníliás, kókuszos kissé levendulás ózonos illat, a Red Temptation nem is tudom.....

Olyan szúrósnak és fojtogatónak éreztem (ez szubjektív).


Baccarat Rouge-hoz hasonlítják mindkettőt, én ezt nem próbáltam.


Ha találni akarsz Cloud-hoz hasonlót, nézz fel a fragrantica oldalra, ott szavaznak illatokról, melyik mire hasonlít.


Valaki azt írta, hogy személyes okokból nem akar AG illatokat venni mert nem bírja az énekesnőt.


Én mikor illatait megismertem, nem annyira tudtam kicsoda. Aztán fokozatosan tudtam meg.


A Cloud-ot szeretem, Cloud 2.0-t, azokkal elvagyok.


Nem vagyok rajongója de engem nem zavar az, hogy az ő parfümjei.


Igaz azelőtt én is ódzkodtam attól, hogy celeb parfümöt vegyek, a Jlo, Beyoncé meg Celine Dion illatokat jellemtelennek is találtam.


Sose gondoltam volna, hogy pont egy híresség illata fog meg úgy, hogy előtte rengeteg designer illatot próbáltam.


És sokan dícsérték rajtam.


Úgyhogy már nem zavar.


Akinél kivételt teszek, és sose venném meg illatait, akkor se ha világ legjobbjai lennének, Paris Hilton illatai.


Az a nő abszolút semmit nem tett le az asztalra, nem tehetséges, ha énekelt vagy filmezett is csak azért mert gazdag családból származik, de főleg a botrányai miatt híres.


A többi híresség legalább letett valamit asztalra, énekelt, lemezeket adott ki, játszott filmben. Tehetségesebbek.

2023. aug. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!