Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Extrém kis mellű lányok,...

Extrém kis mellű lányok, hogyan barátkoztatok meg a melletek méretével?

Figyelt kérdés
Nem is arra gondolok hogy esetleg a pasiknak nem jön be, hanem amikor egy boltban nem találsz olyan melltartót ami jó rád. Vagy vannak olyan ruhák amik lapos melleken nem mutatnak jól. Ezek még rosszabbul tudnak esni mint az ha valakinek nem tetszik. Hogy lehet rajta túllépni és elfogadni ezt? Nektek mi segített?

2023. júl. 8. 13:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Sehogy, mindig gyűlöltem. Még akkor is, amikor volt egy szerető párom, aki elfogadott úgy, ahogy voltam.

Aztán híztam 25 kg-t és most már van mellem, de ezt a módszert nem tudnám igazán jó szívvel ajánlani. 😅

2023. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy A-s vagy kisebb mellekre gondolok. A B kosár inkább átlagos méret
2023. júl. 8. 13:29
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
A-s.valahogy engem sosem zavart
2023. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%

Sehogy

De mivel nincs senkim, nem vagyok celeb így felesleges lenne megcsináltatni

Ha társasági életet élnek viszont már rég gyűjtöttem volna rá pénzt

2023. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Szintén A-s és engem se zavart sose. Maximum olyat tudok felidézni hogy általánosban valami seggfej beszólt hogy én vagyok a leglaposabb, az akkor nyilván szarul esett fél napig de nem alakult ki bennem emiatt komplexus. Bár nálam az is közrejátszik hogy nagyon fiatalon elkezdett érdekelni a high fashion divat meg a kifutómodellek ahol ugye a hasonlóan vékony és lapos testalkat megy, a tipikus nagymellű kerek seggű extrém nőies celebek nekem sose voltak szépségideáljaim. De teljes mértékben megértem akinek igen és emiatt most a mellméretben méri a nőiességet, vagy épp olyan ruhák tetszenek neki amik kifejezetten nagy melleken mutatnak jól. Ilyen esetben biztos baromi nehéz elfogadni, valószínű nem is nagyon lehet teljes mértékben.
2023. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A második nálam még nem fordult elő mivel nem vagyok túlzottan az a szexin öltözős csaj (nem is szeretem a nagyon kihívó nagy dekoltázsos ruhákat se) de mástól már hallottam azt is. Nekem az első szokott rossz lenni, mintha néhány boltnál úgy gondolkoznának hogy "nem gyártunk ennél kisebbet, akinek nincs ekkora melle annak nem is kell melltartó" és ilyenkor vehetek a gyerek részlegen amit megalázónak érzek mert már nem vagyok 12 :(
2023. júl. 8. 15:24
 7/21 Metionin ***** válasza:
100%
Nem kellett vele barátkozni, mindig ilyen volt, nekem ez a megszokott. Inkább azt nem értettem sosem, hogy másoknak mi baja azzal, hogy nekem nincs mellem, hiszen nagyon jól tudják, hogy ezt nem én döntöm el. Anyám pl. anno személyes sértésnek vette, nem is értem :D A melltartózás csak addig zavart, amíg nagyon fiatal voltam és azt hittem, hogy az egy kötelező ruhadarab. Már kb. 10-12 éve nem hordok egyáltalán.
2023. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ezt sem igazán értem, mindenki mondja hogy tök jó akinek kicsi az melltartó nélkül is elvan de nekem egy idő után elkezd fájni
2023. júl. 8. 15:41
 9/21 Metionin ***** válasza:
100%
Engem max az zavar, ha olyan a felső, hogy nem teljesen szűk és kidörzsöli az anyag. Na az olyanok alá hordok vagy bralettet vagy azt a kis tini topot. Fájni sosem fájt, gondolom ha pl. sport közben izeg-mozog, az már nem az én méretem, hanem nagyobb.
2023. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Én meg kis mellukent sosem tudnék melltarto nélkül lenni mert szegyellnem úgy
2023. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!