Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Most akkor válalljam vagy ne?...

Most akkor válalljam vagy ne? Az a baj hogy 11 éves korom óta lógnak a melleim de sose barátkoztam meg azzal hogy valakinek műmellei legyenek még a környezetemben is.

Figyelt kérdés
és ezért még soha nem mertem fiúval úgy együtt lenni pedig 23 éves vagyok mondjuk szerintem valaki 30 évesen is lehet szűz nem az a lényeg csak eléggé kellemetlen érzés.
2009. aug. 15. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Mit szeretnél? Azt, hogy a melleidért szeressenek, vagy hogy önmagadért? Azért mert megcsináltatod a melleidet, nem fog minden férfi utánad loholni. Ha valaki szeret, nem a melled miatt szeret, az hogy még szűz vagy, meg hogy nem mersz senkivel sem komoly kapcsolatot, az azt jelenti hogy az önbizalmad 0%-on van.
2009. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi erre még nem nagyon gondoltam!
2009. aug. 15. 12:05
 3/11 anonim válasza:
81%
Minden embernek mas a szep,lehet amit te nem tartasz szepnek azt mas szereti rajtad.Ne akarj mas lenni,es ezert ne zarkozz el a vilag elol.A szilikonos mellek nemcsakhogy munek latszanak,de meg a gyereknevelesnel is okozhatnak problemat.probald meg elfogadni magad olyannak amilyen vagy.a pasiknal sem a tokeletes a nyero.
2009. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én nem jövök neked sablondumával. Ha te nem érzed jól magadat a bőrödben, inkább csináltasd meg, minthogy emiatt rosszul érezd magad. Ha nekem lógnának, én megcsináltatnám. Ez nem arról szól, hogy loholjanak az ember után a pasik, hanem arról, hogy te jól érezd magadat, és erre ma már van lehetőség, nem kell mindenbe beletörődnöd. Ez meg azért nem ugyanaz, mint mikor valaki csak úgy berakat az A-s mellei helyére két DD+ lufit..
2009. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Engem ha zavarna a mellem és lenne rá pénzem tuti megcsináltatnám!!!Ebben a testben te nem érzed magad jól, és nem is fogod mert ahogy te is irod nem tudod elfogadni önmagad!!!!ez nem fog változni ... nem akarlak elkeseríteni de csak a mellplasztika segit, abban hogy jól érezd magad a testedbven ne legyen kisebbség érzeted, és hogy párt találj ahhoz is ez kell!!!!!Ne félj tőle egyszer ezen is túl leszel vannak olyan szilikonok amiket nem kell sosem cserélni!
2009. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Te irod hogy zavar!!és hogy szűz vagy emiatt mert zavar!!!!!Akkor mi itt a kérdés?
2009. aug. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is nagyon lógnak mióta csak elkezdtek nőni. Gondolom komoly kapcsolatban akarod elveszteni, azok pedig nem úgy kezdődnek, hogy mindkét alany kirakja amije van, aztán tessék lássék. Nem egy bizonyos testrész miatt fog valaki szeretni, avagy nem szeretni.

Az egyetlen bajod, hogy önbizalomhiányos vagy.

2009. aug. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló problémákkal küzdök: amióta nőni kezdek a cicijeim, azóta lógnak. Ciki, mert még csak 17 éves vagyok. Élek szexuális életet, egyik barátomat sem zavarta - engem viszont igen. Nem fogok tudni megbarátkozni velük. Utálom, hogy melltartó nélkül sehova se mehetek, úgyhogy amint összejön annyi pénzem, irány a plasztikai sebészet. Szerintem neked is ezt kéne tenned, mert jobb állapotba magától úgyse kerül, max rosszabba. És ha nem akarsz szilikonciciket, akkor szimpla mellfelvarrás nem lenne jó?
2009. aug. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom mire mondjátok hogy lógnak a melleitek mert van akinek egyszerüen csak körte alakú a melle.nekem is ilyenek és a férjem imádja öket .Sose volt komplexusom emiatt,soha egy fiúm se mondta hogy lógnának egyszerüen fogadd el magad olyannak amilyen vagy.
2009. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15,05 ös vagyok Egyszerüen légy önmagad és bízz magadban!!!!!!!!!!
2009. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!