Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek meg merjem rendeln...

Szerintetek meg merjem rendelni ezt a parfümöt az emagról?

Figyelt kérdés

[link]


Eléggé olcsónak tűnik, és még sosem rendeltem parfümöt erről az oldalról. Valakinek tapasztalat, vagy tanács?



2023. júl. 16. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Eléggé olcsónak tünik.Én pl ezt 35ezerért vettem. Viszont oltári jó parfüm.
2023. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán , mert román a forgalmazó.
2023. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Emagon hamis parfumot kaptam. Soha tobbet nem rendelek onnan! Semmit nem erezni belole
2023. júl. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én már csak a Douglasban és a Marionnaudban bízom.

Nem hetente veszek parfümöt, így nem sokat oszt vagy szoroz az a pár százalékos áremelkedés.

2023. júl. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Emagon rendszeresen találkozni olyan kiszereléső parfümökkel, amelyek nem is léteznek (pl. 100 ml-s Armani AdG Profumo), holott az eredeti termék esetében 75 és 120 ml létezik. Én innen csak olcsóbb, arab parfümöket rendelnék, amiket nem hamisítanak, mert olyan alacsony árúak, hogy nem éri meg. Értsd. 10k alatt.
2023. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valamit érdemes tudni!


Az eMAG nem engedélyezi a rossz értékelések/vélemények írását róluk.

Minden értékelést az ügyfélszolgálatuk ellenőrzi. Náluk csak a jó értékelések és vélemények láthatók.

A többit "Ügyfélszolgálati jogkörben elutasítják".


Ha valós véleményeket és értékeléseket akarsz olvasni az eMAG-ról, olvasd el itt:


[link]


Görgessél lefelé, ott lejjebb vannak a vélemények. Lapozni is lehet több, mint 100 oldalon! Olvasd el figyelmesen azt a sok valós véleményt és mérlegelj, érdemes-e rendelni.


Én kétszer rendeltem tőlük az utóbbi időben. Mindkét alkalommal nem azt a terméket küldték, amit rendeltem, hanem gyengébb minőségű, kisebb értékű terméket. A drágább termék árában!

Panaszt tettem, ezután küldtek a termékekért egy futárt, aki megkísérelte elvinni tőlem elismervény nélkül!

Nem adtam oda, a futár pedig arra hivatkozott, hogy nem tud nyomtatni elismervényt, mert elfogyott a papír".


Végül lement az autóhoz, és hozott papírt...


De ez még semmi. Az eMAG visszautalta nekem a termékek vételárát, de 5.000,- forinttal kevesebbet. Mert levonta tőlem, az általuk hibásan kiküldött termékek visszaszállításának az árát!

Most nem hajlandók visszautalni az 5.000,- forintomat. Ezen vitatkozunk levelekben.

2023. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!