Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SOS-cipő garancia ügyben?

SOS-cipő garancia ügyben?

Figyelt kérdés
Vettem egy cipőt a deichmannban 6000ft-ér 06.25. én és ma vettem észre, hogy le van válva az orra az oldala meg van hasadva. Pedig nem is nagyon használtam. Ha vissza viszem kérhetem a pénzemet? Vagy mi ilyenkor a teendő???
2010. okt. 14. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A boltba kell visszamenni
2010. okt. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Fél éves garancia van a Deichmannos cipőkre. 3 napig kérheted vissza az árát. Jelenleg azt fogják erőszakolni, hogy elviszik javíttatni a cipőt, viszont harcold ki, hogy választhass másikat, elvileg a garancia azt jelenti, hogy garantáltan egyben marad a cipő, ha rendeltetésszerűen használod.


Velem szórakoztak, míg végül a vezetőt kellett hivatnom, akivel szépen megbeszéltük, hogy vagy adnak másik cipőt a látszólag hibás termékért, amelyen a ragasztás elengedett és nincs rongáló jel rajta, vagy a fogyasztóvédelemhez fogok fordulni, amelyre minden üzletbe panaszkodni jövő vásárlóikat is sarkallni fogok.


Ekkor kicserélték azonnal, sűrű bocsánatkérések közepette a cipőmet.


Tehát a pénzt nem kapod vissza, de választhatsz érte ugyan olyan árban másikat, amit használj ki. Arra figyelj, hogy jó blokkot kapj vissza, illetve ha a garis blokkon van másik cipő is, azt is adják Neked vissza!!!

2010. okt. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerencsére vita nélkül meg oldódott egyből mondta az eladó, hogy nézzek szét hátha van másik cipő de ha nincs akkor vissza adják a pénzt. Korrektek voltak, magamnak új cipőt nem találtam de vettem a fiamnak egy őszi cipőt és mint kiderült nem 6 hónap a garancia hanem 2 év úgy hogy most jól el kell raknom a blokkot:)))

2010. okt. 15. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!