Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek közül melyik cipő látszik...

Ezek közül melyik cipő látszik tartósabbnak? Nektek melyik tetszik jobban? A Deichmannban minden cipőre van garancia?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


2010. dec. 31. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
az első jobban tetszik,egyformán tartósak mert tornacipő mind a kettő,és minden cipőre van garancia,egyedül a zoknikra nincsen!!!!
2010. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyik se tetszik. ._.
2010. dec. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az első cipő tartósabbnak látszik de vigyázni kell a tornacipőkkel mert hamar tönkre megy a talpa
2010. dec. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de ha tönkremegy a talpa kicserélik nem?
2010. dec. 31. 17:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy hamar tönkremegy a talpa? Leválik vagy elkopik? Csak mert ha leválik, akkor szerintem visszacserélik. Ha viszont hamar elkopik, akkor azt mondják, hogy csoszogtál az aszfalton. Velem legalábbis ez történt, amikor visszavittem a Deichmannba egy csizmát, aminek két hét (!) alatt tükörsimára kopott az alja...
2010. dec. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a 2 nekem jobban tetszik. és a deichmannos tornacipők úgy 4-6 hónapot bírnak. tapasztalat.
2010. dec. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

1. nagyon tetszik, a második gáz. Ha tornacipő, ez a klasszikus akkor csak Converse, nagyon ciki másfajta "klónt" venni.


Nekem csak 1 tornacipőm van, de az Converse.


Az 1. viszont jól néz ki.


Tartósság szempontjából szerintem jók a Deichmannos cipők, nekem sosem ment tönkre egy sem, előbb unom meg minthogy tönkremenjen.


Mondjuk elég sok cipőm van, így nem hordom napi szinten ugyanazokat.


25, L

2011. jan. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2. láccik tartósabbnak sztem :D nekem a tornacipők mindig jól bírják :D


és a 2. tetszik jobban :P


és szerintem mindenre van,mert nem cseszik el a hírnevüket egy ember miat.... :D

2011. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nekem a második jobban tetszik:) de am mind a kettő jó
2011. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem lekopott az orráról egy régebbi csizmámnak a bőr,őszinte leszek lerúgtam mert véletlenül,este sötétben nekirúgtam a lépcsőnek...de teljesen véletlen volt!!

És kicsit lejött az orráról a műbőr rész,azt is visszacserélték!!!

2011. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!