Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudok vásárolni Niche...

Hol tudok vásárolni Niche parfümöket?

Figyelt kérdés
Valaki tud ajánlani megbízható weboldalt ahol tudok vásárolni Niche parfümöket? Illetve valahol Magyarországon belül van ilyen parfüméria, ahol meg is lehet őket szagolni? (Maison Francis Kurkdjian, Parfums De Marly, Mancera, Montale, Xerjoff, Nishane, stb...)

2023. júl. 24. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Douglasban vannak niche parfümök is, nézz be.

Webshopból meg termékmintákat tudsz rendelni, azokat kipróbálhatod.


[link]


Ez elég megbízhatónak tűnik.


[link]


Ez is.

Notinon is vannak.

2023. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Utánanéztem és a Nerolit tényleg dícsérik, valamint Budapesten parfümériájuk is van. Notinoról hallottam 1-2 rosszat, inkább nem kockáztatok, ez már nem a 15-20 ezres kategória. A Douglasban és a Salon de Parfum oldalon nincs olyan parfüm, amilyet én szeretnék sajnos. Szerintem a Neroli lesz a nyerő számomra. Köszönöm a választ! :D
2023. júl. 25. 00:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem néztem hol lehet kapni amiket felsoroltál, csak így kb az első google találatokat beírtam, amikre emlékeztem.
2023. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Neroliból minden parfümből tudsz mintát rendelni. Nagyon ajánlom, mert leírás és egyszeri szaglás alapján nagyon becsapósak lehetnek, főleg a niche parfümök.
2023. júl. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

7scents

Belodore

Cherry Garden

Neroli

Salon de parfum

Violet Od


Egyes Douglas és Notino üzletekben is vannak niche-ebb parfümök.

2023. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Kifelejtettem a Le Parfumöt, illetve még ott volt korábban a Madison is, de az elmúlt hónapokban zárva volt felújítás miatt, nem hiszem, hogy kinyitnak újra.
2023. júl. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. júl. 27. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!