Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy kicsit vastagabb a...

Ha egy kicsit vastagabb a szemöldököm akkor azt majd később ha nagyobb leszek formáltassam meg? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Amúgy nincs össze nőve középen, van szemöldök formája is és nem is olyan sűrű mint egy őserdő. Csak azért mégse az a vékony szemöldök. Amúgy foglalkozok vele, nem hanyagolom el. Szerintetek hogy legyen majd?


Amúgy lány vagyok:)



2023. júl. 28. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Én is lány vagyok.

Nekem is hasonló a szemöldököm a tiédhez. Csak az egyik kicsit hosszabb mint a másik. Most még növesztem,hogy ugyanakkora legyen mind2,aztán majd megpróbálom vmi rendesre kiszedni.



Szerintem ne szedd ki túl vékonyra,mert utána nem úgy fog visszanőni. 😞

Anyukám is kiszedte fiatalon nagyon vékonyra,és már eléggé bánja.


Sok sikert! 😉

2023. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, amúgy én majd gyantáztatni fogom egy ilyen kozmetikussal aki jobban tudja mint én:D amúgy nem fogom azért olyan vékonyra csak azt akarom hogy kicsit jobban legyen szemöldök formája.

Amúgy neked is sok sikert!

2023. júl. 30. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!