Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon vékony, lapos hasú...

Nagyon vékony, lapos hasú csajok, nektek kidagad a hasatok, ha esztek egy nagyobb adagot?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem akkor lapos csak teljesen, ha totál üres. Ha csak pár falatot eszem, is kikerekedik, nagyon zavaró.
2023. ápr. 2. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez mindenkinek ilyen
2023. ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Van erre megoldás, ne egyél. Ha már ennyire fogyatékos vagy. Mintha annyira számítana ez az egész
2023. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem gyors az anyagcserém és vékony is vagyok. Akkor dagad meg a hasam, amikor megvan vagy amikor eszek és pár óráig teli van. Reggel és este lapos, szinte völgy van a helyén. Ez alkat kérdése, nem éhezek meg semmi ilyesmi, csak nehezen hízok plusz nem eszek nehezet és puffasztó ételeket.
2023. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Nekem evés után is lapos. Persze nem szoktam telezabálni magam
2023. ápr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ mit eszem. Egy salátától nem lesz pocakom, de egy húsleves paprikáscsirke kombótól igen. Meg puffasztó kajáktól. De ez normális.
2023. ápr. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
77%
Volt kajabébim, amíg gyenge volt a hasizmom. Konkrétan reggeliztem és hirtelen mint aki terhes. Mióta gyúrok rá, minimálisan lesz nagyobb evés után, amit kb. csak én veszek észre.
2023. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Pedig nagyon sokat tudok enni 😅 Mindig irigykednek meg kerdezik, h hova tunik 😳
2023. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
aki azt irja hogy nem , hazudik. teljesen normalis ha kicsit olyankor ott van egy bubuc..ha nincs kihanyta amit evett..a gyomor tagul es szukul. akkoris ha meg olyan eros a hasizmod...
2023. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Én csak azt látom, hogy mindenkinek tök lapos, de nem hiszem, hogy mindenki éhgyomorral járkál az utcán. Nekem meg ilyen totál nagy az alhasam, csak ha teljesen üres, akkor lapos. Elég, ha csak kb két falatot eszem, már kidagad. Sajnos nem valami jó az emésztésem, biztos az is fontos tényező. Pedig sok rostot eszem, mozgok is többé-kevésbé, de ez van.
2023. ápr. 5. 22:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Ételintolerancia tesztet csináltathatsz vagy kipróbálhatod azt, hogy tejterméket nem fogyasztasz pár hónapig vagy a cukrot elhagyod és megnézed, hogy úgy milyen az emésztésed. Lehet valamit nem bír a gyomrod és azért puffadsz egyből.
2023. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!