Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez milyen női parfüm lehet?

Ez milyen női parfüm lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kollégiumban éreztem egyszer egy női parfümöt, mondhatom, férfiként nagyon csábító illata volt=). Elsőre azt mondanám, hogy valami sütis illat. Talán van benne karamell, eper, vagy alma(de szerintem nem annyira ez a gyümölcsös irány).

A legpontosabb leírás talán a kürtőskalács. Mintha valaki egy extra édes, vaníliás kürtőskalácsot húzott volna el az orrom előtt. Aztán a későbbiekben egyre többször éreztem, nyilván amiatt mert már felfigyeltem rá. Lehet ugyanaz a lány volt, de szerintem inkább az áll a háttérben hogy ez egy népszerűbb női parfüm. Én inkább fiatalos kategóriába sorolnám, olyan 25 éves korig, nem egy tipikus 40es hölgy illat(de aztán ki tudja:) ). Ha a leírásból felismertétek, tudnátok nekem tippeket adni, hogy melyik lehet ez a parfüm?

Köszönöm!



2023. aug. 1. 02:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Paco Rabanne Olympea
2023. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pink Sugar
2023. aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lancome La nuit Tresor

Mugler Angel

Dolce and Gabbana The Only One

2023. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Xerjoff Casamorati 1888 - Lira, vagy valami drogériás koppincsa.

Annak pont ugyanolyan kürtőskalács illata van, mit amit leírtál.

Esetleg még a Pink Sugar, ami jóval olcsóbb, és hasonló “sütibaba” illat, csak kicsit mentolosabb.

2023. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!