Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet olyan szép és szexi egy...

Lehet olyan szép és szexi egy körte alkatú, kis mellű, sportosabb öltözködésű, rövid körmű, fehér bőrű stb csajszi, mint az, akinek barna bőre van, hosszabb körme, homokóra alkata, nagyobb melle, esetleg nagyobb szeme stb?

Figyelt kérdés
tehát kis szem is lehet olyan szép mint a nagy, a rövid haj is lehet olyan csinos divatos mint a hosszú, a fehér bőr is lehet olyan szép mint a barna, és a kis mell is lehet olyan szexi és kívánatos mint egy nagyobb mell?
2010. okt. 15. 03:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajjaj ,de még mennyire !
2010. okt. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen testalkat lehet szexi,

de a rövid hajjal nem vagyok kibékülve.

2010. okt. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik tulajdonsággal sincs baj. Én is körte vagyok, mondjuk magammal nem vagyok annyira elégedett. Viszont a sportos stílus helyett egy körtén SZERINTEM csinosabbak a nőcis darabok. Én is váltottam és azóta több pozitív visszajelzést kapok.

20L

2010. okt. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez így hülyeség. minek hasonlítod magad valakihez, aki k.....a máshogy néz ki, mint te?


az hogy szép-e vagy nem szép, azt majd te eldöntöd, meg a klvilág. vannak emberek akiknek az egyik hölgy, vannak, akiknek a másik hölgy lesz a nyerő.

2010. okt. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a hosszú hajat leszámítva lehet.
2010. okt. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így elolvasva inkább az első izgat mint a második...
2010. okt. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tökre köszi a válaszokat :)
2010. okt. 15. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!