Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönne egy ilyen lány? 16/L,175 cm, normál (homokóra) alkat, szőkésbarna, középhosszú haj, nagy barna szemek, vékony derék, szélesebb csípő. Egyik fiúnak sem vagyok elég jó! Miért?

Figyelt kérdés

Pedig a környezetemben sokan mondják, hogy miért nincsen barátom, pedig olyan szép vagyok szerintük. Vannak udvarló fiúk (gyakran utánam fütyülnek), de semmire sem jutok velük. Sokan kihasználnak, megcsalnak, ilyenek. Udvarolnak egy darabig, majd abbahagyják, pedig nem tűnök elérhetetlennek. (Két lábbal járok a földön.)

Szerintetek látatlanban mi a gond velem? Fiúk, bejönnék nektek?


2011. márc. 21. 21:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

A leírásodból semmi rosszat nem látok benned.

Lehet, hogy majd később sokkal jobban fog alakulni minden, ne aggódj. Ha igaz minden, amit leírtál, nem vagy kis hazudós :P, akkor egész biztos sorban fognak állni érted a fiúk...

Türelem!

2011. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
nem vagyok hazudós, nyugi:)
2011. márc. 21. 21:27
 3/25 anonim ***** válasza:

ez mind szép, és jó. csak egy a bökkenő, az arcodat nem látjuk az irományodból:) ez így kevés, lehet, hogy egy hisztérika vagy. ezt ne vedd sértésnek, nem feltételezem, csak hogy érezd pár sor kevés ahhoz, hogy egy fiú megmondja neked, hogy bejönnél-e neki. érted:)


22L

2011. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nekem az a bajom veled, hogy magadról, arról, hogy milyen vagy, semmi infót nem adsz. Magasztalod az alakodat, de az egy normális (tehát a nem megcsalós, kihasználós) férfinál nem annyira a lényeg...


Egyébként nagyon sokat elmond egy ember jelleméről, ha megkérdezzük, hogy meséljen magáról három mondatot. A legtöbben a saját külsejüket, vagy a hobbijukat kezdik el mesélni, pedig sokkal fontosabb lenne, ha a lelkéről mondana valamit. Abból lehetne ítélni.


Hiába vagy szép, ha közben beképzelt módon állsz minden, esetleg próbálkozóhoz, vagy a rendesebb srácokat lepattintod, mert neked csak a menő fiúk elég jók (akik aztán megcsalnak, kihasználnak, és otthagynak).


Meg az is lehet, hogy az "udvarolnak egy darabig, majd abbahagyják" talán azért van, mert nem adsz vissza jelet, hogy vetted az adást. Én se rohannék egy lány után sokáig (na jó, én igen, de én hülye vagyok), ha közben az a füle botját se mozdítja, csak élvezi, hogy elcipelik mindenhová...


Persze, ezt csak a három mondatot alapján írtam, tudom, hogy te nem ilyen vagy. De azért fontold meg. :)

2011. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

persze, értem:D

nem vallom magam tökéletesnek, de az arcom szép szerintem. szóval nem tudom, mi gond velem:)

persze, nekem is vannak hibáim, de az a fiú aki ismerkedik velem, honnan tudná?

na értitek, hülyén fogalmaztam magam, csak nem értem miért fújnak a fiúk visszavonulót 1-2 hét után

2011. márc. 21. 21:33
 6/25 A kérdező kommentje:

most kezdjek el mesélni a belsőmről? érzékeny lány vagyok, lehet hogy egy kicsit túlságosan is. nagyon hűséges vagyok, és nem tudom elviselni ha hazudnak nekem. viszonylag könnyen barátkozom, sosem beszélem ki a barátaimat, még ha akármilyen böszmeséget is csináltak. néha, adott helyzetben szégyenlős vagyok. nem tudok várni, rettenetesen türelmetlen vagyok. ragaszkodó típus vagyok, de nem érezném, hogy tapadnék emberekre, és azt sem érzem, hogy zavarnám őket.

bocsi, hirtelen ennyi jutott eszembe, fáradt vagyok..

2011. márc. 21. 21:36
 7/25 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján a külsőddel nem hiszem hogy probléma lehet , bár az arcodat így nem látjuk. Eléggé magas vagy, ami sok fiút lehet hogy zavar, itt az alacsonyabbakra gondolok.Ha pedig a külsőddel nincs baj akkor vagy nagyok az igényeid vagy pedig a személyiségedben van olyan dolog ami esetleg hosszútávon nem nyerte még el egy fiú tetszését sem.

El árulod milyen idős vagy ?

2011. márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

2. vagyok


"érzékeny lány vagyok, lehet hogy egy kicsit túlságosan is. nagyon hűséges vagyok, és nem tudom elviselni ha hazudnak nekem. viszonylag könnyen barátkozom, sosem beszélem ki a barátaimat, még ha akármilyen böszmeséget is csináltak. néha, adott helyzetben szégyenlős vagyok. nem tudok várni, rettenetesen türelmetlen vagyok. ragaszkodó típus vagyok,"


én is ilyen vagyok:) talán annyira nem érzékeny, mint te, mert én visszapofázok (anyától örököltem:D) de alapjában tök ilyen vagyok. ezek szerintem jó tulajdonságok. Jönni fog az igaz hidd el:)

2011. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

16 vagyok.

Hát nem tudom, az összes fiú akivel eddig dolgom volt, mind magasabbak voltak.

2011. márc. 21. 21:41
 10/25 A kérdező kommentje:
köszönöm, utolsó. mindenkinek köszönöm.:D
2011. márc. 21. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!