Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Erős sötét szőrű nők, nektek...

Erős sötét szőrű nők, nektek melyik IPL készülék vált be, ami tényleg segített?

Figyelt kérdés

Csak olyanok válaszoljanak akik tapasztaltak és erős, sötét szőruk volt/van. Borzasztó erős a szőr mindenhol a testemen, abbahagynam a borotvalast és kipróbálnék egy IPL készüléket.

Mivel ez nem egy túl olcsó dolog ezért vagyok kíváncsi valakinek tényleg segített e vagy csak pénzkidobás lesz. Gondolkoztam meg a végleges szőrtelenítésen, de arról sincsen tapasztalatom.



2023. aug. 5. 02:18
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Próbáltam ilyen kezeléseket, semmit sem segített.

A szőr hormonális dolog, azt ezzel nem tudják megváltoztatni.


Epilátort, gyantát használok, attól sem gyengül igazán. Talán majd a korral.

2023. aug. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem viszont tökéletesen bevált a Philips Lumea, a legolcsóbb fajta van. Gyakran kell használnom (főleg eleinte). de 80-90%-ban eltűnt minden. Imádom!
2023. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is ez a legegyszerűbb lumea van, 85 ezer volt tavasszal. 4 hónap után majdnem szőrtelen vagyok. Borotválkozni ugyan szoktam, de nincs utána semmi borosta. Nem szúr, nem viszket, nagyon gyenge a maradék szőr. Előtte már másnap sündisznó voltam. Nem vagyok szőke, nagyon nem.

Ezek után nem látom értelmét lézerre menni.

2023. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Uristen de jó ezeket is hallani. Ezek szerint van remény ennek nagyon örülök.
2023. aug. 5. 16:08
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
A sötét szőrre teljesen jól hat az otthoni IPL. Nekem is lumea van, itt-ott maradt rajtam pár szőrszál. 2-3 hetente használom a gépet. Barátnőm elment lézeres kezelésre, ő rajta egyetlen szőrszál se maradt, de azért erre nem mindenkinek van testrészenként 150 ezer forintja.
2023. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5 hete használom csak az arcomon (bajusz+szakáll), de még semmi ritkulást, gyengülést nem tapasztaltam. Kicsit kezdek elkeseredni. Van minimális hormonproblémám, (gyógyszert nem akarok szedni, mikor próbáltam többet ártott mint használt sajnos) ezért az államon és a nyakamon is sötét szőr nő.

Igaz csak Lidlben vásárolt gépem van, de nem tűnik gagyinak.

Már gondolkozom hogy veszek egy philipset de annak idején azért nem mertem bevállalni mert féltem hogy ez sem fog működni.

Leírásban azt találtam hogy ugyanúgy működbie kellene ilyen esetben is maximum több szinten tartó kezelésre van szükség, hamarabb elkezd nőni, de nekem ez nem lenne probléma, csak látnék már valami eredményt.

Évekkel ezelőtt már próbáltam de akkor se volt eredmény, de akkoriban nehezebben bírtam ki hogy ne csipeszeljem, most viszont szigorúan betartom hogy csak borotválom. Rohadt nehéz mert borostám van már estére, beleakad a kabátba, pulcsiba. És akkor a frissen szétborotvált bőrre kell sminkelnem 2kg alapozót hogy ne legyen annyira feltűnő. Sírni tudnék hogy mennyire önbizalomromboló.

Még nem adom fel, de már heti 2x is használom, meg legnagyobb erősségen hátha.

márc. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 hetente kellene használni és a változás 2-3-4 hónap múlva fog látszódni.

De te nem olvasod a használati útmutató?

márc. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!