Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Budapesten ismertek IGÉNYES...

Budapesten ismertek IGÉNYES tetoválószalont, ahol varrathatok 15 évesen?

Figyelt kérdés
A "túl fiatal vagy" és "fujj, a tetoválás undorító" jellegű válaszoktól kérlek kíméljetek meg, lehet, hogy fiatal vagyok, és nem mindenki tolerálja a tetoválásokat, de már rég eldöntöttem (tulajdonképpen mióta élek), hogy varratni fogok, a minta már egy éve 100%, magamért csinálnám, nem a divatért, és tudom, hogy nem bánnám meg. Remélem érthető. Aki segítőkészen válaszol, annak millió hálám :)
2010. okt. 15. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Ha a szüleid nem egyeznek bele, akkor úgyse csináltathatod meg 18 éve alatt. 18 éves korodra meg remélhetőleg már benő a fejed lágya annyira, hogy leteszel erről a divatmajomkodásról.

Minden tini azt mondja, hogy nem divatból, meg nem bánná meg, de pár év múlva mégis megbánják. És azt is megszoktam már, hogy ha ezt írom nekik, akkor megkapom, hogy "de én más vagyok, mint a többi, érettebb vagyok, tényleg nem divatból", blabla, persze, tudjuk, minden tizenéves más, mint a többi, mind érettebb a koránál, és mindig mindenben nekik van igazuk :D

2010. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem pesti vagyok, de egy igényes szalonban csak szülői engedéllyel lehet tetoválni:S

A szüleid nem engedik meg? Mert ha ők ott vannak akkor simán megcsinálják:)

A másik pedig, ha kinézel 18 évesnek, akkor talán meg sem kérdezik a korod. Hogy ne legyen feltűnő, csak menj be az egyik tattoo szalonba, és érdeklődj róla. Ha nem kérik a korod, akkor talán még sikerrel is jársz...:)

2010. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azért köszönöm, hogy tájékoztattál a jellememről és az értelmi szintemről, nem tudom, miért kell egyből ellenségesen viselkedned. na mindegy. a szüleim egyébként beleegyeztek, tudják, hogy nem hülyeségből meg divatmajomkodásból akarom (nem követem éppenséggel a divatot), de azért - bár kértem, hogy az ilyen válaszokat mellőzzétek - köszönöm, hogy írtál. ja és, egy szóval sem gondoltam, hogy igazam van. maximum véleményem. :)
2010. okt. 17. 16:15
 4/7 A kérdező kommentje:

jaj, ez ugye az első hozzászólónak ment...

a másodiknak köszönöm a választ:)

2010. okt. 17. 16:17
 5/7 anonim válasza:
ha most varathatnál akkor pár év múlva úgy is megbánnád...
2010. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Adri baba ***** válasza:
Nekem van ismerősöm aki megcsinálná!
2010. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
húú köszönöm, írok is mindjárt:)
2010. okt. 18. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!