Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki tud vmi jó tetoválószalont?

Ki tud vmi jó tetoválószalont?

Figyelt kérdés
egyrészt tetkó miatt, másrészt szeretnék én is tetoválni:) nem tudjátok hol vesznek fel esetleg gyakornokot? vagy hol tudnám elkezdeni a tetoválás tanulását?
2010. márc. 13. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az Invictus-t ajánlották többen, minden bizonnyal én odamegyek majd varratni.

Azt viszont nem tudom, hogy jelenleg hova keresnek gyakornokokat... érdemes lenne szerintem felkeresni szalonokat, és utánaérdeklődni. :)

2010. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha igazán jó tetoválást akarsz, akkor sztem vegyél egy Tattoo magazint, annak a hátuljában fel van sorolva az összes szalon, akik bennevannak a szövetségben. a legjobbak az országban, bennük tényleg nem lehet kételkedni.

a gyakornokságra őszintén szólva nem látok esélyt sehol, ez nem így megy...de azért próbálkozz, azzal nem veszíthetsz semmit. hátha egyszer szerencséd lesz :)

2010. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én őt ajánlom: [link] . Remekül tetovál, rajzol és fest.

2010. márc. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!