Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Arany ékszer nektek hogy...

Arany ékszer nektek hogy tetszik? Magamon valahogy nem tudok megbaratkozni vele, mindig csak pihen eltéve a fiókban. Valahogy az öregek jutnak eszembe róla... Meg csúnya a színe. Az ezüst meg olyan letisztult. Más is van így vele?

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 15:16
 1/9 anonim válasza:
88%
Én is így vagyok. Az ezüstöt szeretem, az aranytól kiráz a hideg. Egyedül az eljegyzési gyűrűm fehérarany, de az teljesen más, és szép is, tetszik is :)
2023. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 harebell ***** válasza:
100%
Dettó. Öregesnek és valahogy fazontól, stílustól függetlenül "túl elegánsnak" érzem, még akkor is, ha nem az, meg máson tetszik :D Ezüstöt hordok én is.
2023. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok vele, nem szeretem a sárga aranyat.
2023. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is beállok a sorba, csak is ezüst.
2023. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én is így voltam. De ma már szeretem a sárga aranyat. Pedig csak 27 vagyok, szóval nem öreg. De rájöttem hogy sokkal jobban áll nekem. Mivel alapból meleg színeim vannak, az arany sokkal szebben mutat rajtam mint a hideg ezüst. Meg próbálok egyre tartósabb dolgokra beruházni, az ezüst meg sajnos nem az, hamar feketedik.

De amúgy nincs bajom az ezüsttel sem, csak magamon már nem tetszik. A jegygyűrűm egyedül ami hideg színű fehér arany mert akkor még az tetszett. De az úgyis távol van az arcomtól, úgyhogy nem zavar be az arany fülbevalónak meg nyakláncnak. Karkötőt meg nem hordok.

2023. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs pénzem igazi arany ékszerrel, csak bizsura, de azt kifejezetten szeretem!
2023. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy kítünjek a sorból írok akkor én is :)

Nekem a kedvencem az arany, abból is leginkább a sárga. Fiatalabb koromban inkább ezüstös voltam de mára az arany lett a kedvencem. Pedig csak 23 vagyok :)

Mindennapi viselet kb Lánc medállal, fülbevaló, karperec és óra amit szoktam viselni

Bár mindig tetszettek az ékszerek és kiegészítök pedig férfi vagyok

2023. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18 vagyok,Csak aranyat hordok,igaz drága de nem szinezodik el es nagyon szep szerintem,nem oreges.

Nekem az ezust tul semmilyen:D

Arany szep,feltuno

Bar azoktol a nagy arany fux lancoktol kivagyok amiket a c tipusok hordanak.

2023. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8as vagyok,rezre meg nikkelre is allergias vagyok ez is kozrejatszik
2023. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!