Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen sütemény illatú parfümö...

Milyen sütemény illatú parfümöket tudtok javasolni?

Figyelt kérdés

A városban sétálva megéreztem egy másik nő parfümjét, aminek nagyon kellemesen édes illata volt. Nem vattacukros jellegű, hanem inkább sütemény jutott eszembe róla. Talán vanília is volt benne, de annyira finom illat volt, olyan harapnivaló. :)

Tudnátok nekem javasolni olyan parfümöket, amelyekre illik a fenti leírás, és meg vagytok velük elégedve?



2023. aug. 18. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Férfiban van a BIES-termékei, amiben vannak női illatok is. Férfit használok, ott van kellemes, így tuti van nőiben is.
2023. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit én ismerek az nem parfüm, csak valami ahhoz hasonló, és nem vagyok benne biztos de talán star a márkaneve.
2023. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Billie Eilish - Eilish: vaníliás/karamellás süti illat Nutellával.

Aquolina - Pink Sugar: kicsit mentolos, gyümölcsös süti illat.

Xerjoff - Casamorati 1888 - Lira: fahéjas kürtőskalács citrusokkal és levendulával

2023. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!