Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek itthon magamnak...

Hogy kezdjek itthon magamnak körmöt csinálni?

Figyelt kérdés
Mi az amit be kell szereznem,ami nélkül nem sikerül. Szeretnék itthon magamnak egyszerű gél lakkal körmöket "festeni". Már nincs rá költségvetés,hogy havonta el járjak,de szeretnék rendezett körmöket. A sima lakk szinte egy napot sem bir. Tanácsok,ötletek jöhetnek!
2023. aug. 25. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

A kezdőfelszerelés azért nem lesz olyan olcsó, de kifizetődő lesz. Elsősorban kell egy lámpát venned. Nekem egy 36 Wattos UV lámpám van. Nyilván minél erősebb a lámpa, annál előbb fog megkötni a lakk.


Ezenkívül szükséged lesz körömreszelőre, portalanítókefére, bőrfeltoló pálcára, ezek az előkészítéshez szükségesek. Ezenkívül szükség lesz előkészítő folyadékra és primerre, akkor alaplakkra, magára a színes géllakkra, illetve a fedőlakkra.


Ezek a lakkok nem a legolcsóbbak, de igazából elég sokáig elég egy üvegcsényi, szóval igazából csak a kezdeti beruházás az, ami több. Most az, hogy ezeket honnan szerzed be... Én pl. a kezdeti csomagot a Crystal Nails webshopján válogattam össze anno. De pl. most UV lámpát is, még olyan helyeken is szokott lenni, mint pl. Aldi (habár nem tudom milyen erősek), szóval igazából nézz körbe, hogy ár-érték arányban hol találod a legjobb lámpát.


Maga a lakkok pedig.. én a Crystail Nails lakkjaival amúgy meg vagyok elégedve, habár van attól olcsóbb is, pl. van Moonbasanailstől is lakkom. A 2mbeauty-val nincs saját tapasztalatom, de róla is sok jót hallottam, akkor Perfect Nails, CND. Érdemes az összes webshopján körbenézni.

2023. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha te a géllakkal akarod festeni akkor inkább ne vegyél semmit.
2023. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig jártál, láttad, miket használ a körmös. Azokat mind szerezd be.
2023. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!