Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik parfüm a kedvenced?...

WinsThons kérdése:

Melyik parfüm a kedvenced? Szerintetek melyik a legjobb férfi csíkhúzó parfüm?

Figyelt kérdés

Velük szemeztem, de nem tudom, hogy mennyire tartósak/intenzivek.


1. Paco Rabanne 1 Million

2. Versace Eros


Bárkinek mármilyen tapasztalata velük? Esetleg egy másik parfüm?



#parfüm #csíkhúzó
2023. aug. 26. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Ezek annyira elcsépelt tiniillatok hogy csak na. Keress valami egyedibbet.
2023. aug. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Az én kedvenc parfümöm Coco Chanel Mademoiselle Intense.
2023. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az újabbak közül a BDK Parfums Gris Charnel Extrait és az Iceberg Change The Flow tetszett mostanában.
2023. aug. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Paco Rabanne jellegzetes édes illatú parfüm, kifejezetten tartós is. Kicsit lineáris illatnak mondanám, jó értelemben persze. Főleg aki szereti az édesebb illatokat. Kimondottan dizájn parfüm, a mai trendnek és mondhatni divatnak megfelelően. Az említett parfüm tökéletes választás ősztől tavaszig. Ez igaz az EDT és EDP változatra is. A Versace Eros már egy kicsit kevésbé mondható dizájn illatnak, mert az egy másik kategória ha az illatát nézzük. Amolyan tipikus Versace parfüm illata van. Jellegzetes kicsit gyümölcsös, aromás, enyhén fanyar illata van. Ezt a parfümöt gyakorlatilag az év bármely szakában lehet használni, mivel jól alkalmazkodik az időjáráshoz. Az előző parfümmel ellentétben nem lineáris illatról van szó, tehát kevésbé mámorító cukros illat, persze azért nem kell túl tolni sem. Szépen fokozatosan mutatkoznak meg benne az illatjegyek, és kifejezetten tartós is ( saját tapasztalatomra hagyatkozva) . Ez is azoknak a parfümöknek a csoportjába tartozik, amik úgymond nagytöbbségében tetszik mindenkinek. Ha még nem próbáltad, akkor abszolút érdemes. Véleményem szerint érdemesebb talán először az EDT változatát kipróbálni - egyfelől az olcsóbb és az a klasszikus verzió, de ha az tetszik, akkor valószínűleg az EDP formáció is tetszeni fog . Bár az sokkal töményebb, azért arra érdemes figyelni. Melegebb időben abból tényleg csak keveset. Tehát ha valamelyiket nem próbáltad, de szeretnéd, szerintem egy próbát abszolút megér.😉 Remélem hogy tudtam segíteni. Ha érdekel valami ezzel vagy ezekkel kapcsolatban, akkor írj.
2023. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!