Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fülpiercing nem gyógyul be...

Yaurin kérdése:

Fülpiercing nem gyógyul be már 5 hónapja mit csináljak, tudnátok ajánalnk egy piercingest aki ért hozzá és meg tudnám mutatni?

Figyelt kérdés
Szóval egy helix és 2 sima fülcimpát csináltattam kb 5 hónapja, be vannak gyulladva. Ott rontottam el hogy sokat csinàltattam egyszerre valószínű, mert kezeltem rendesen. Viszont a piercinges akinél csináltam nem volt a legprofesszionálisabb. Volt egy másik hélixem ami telibe félre lett szúrva, és egy másik piercinges tanácsàra azt ki is kellett vennem. De a 3 maradék piercingem még menthető, de nem tudom hogy. Eddig 3 különböző piercingesnek mutattam meg és mindenki tök mást mondott nekem szóval teljesen homályban vagyok hogy most hova tovább

2023. aug. 28. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik városban csináltattad? Biztosan nem az a baj, hogy többet csináltattál egyszerre. Valami más lesz a gond. Hogyan és mivel kezelted és mennyi ideig?
2023. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

(Most jut eszembe egy dolgot kifelejtettem, először a fülcimpámba patkó piercinget raktak)

Először azt mondták mikor csináltattam, hogy napi 2-3x octeniseptet fújjak fül tisztító pálcikára és azzal tisztítja

Ezt csináltam rendszeresen, utána kb 1 hónap múlva ilyen dudorok (nem tudom vadhús-e) lettek rajtuk. Piercingem utána azt mondta, hogy tetrànt kenjek rá meg a patkányok cseréljem le. Ez se segített, 1 hónap múlva ezután egy másik piercingest megkérdeztem, és azt mondta hogy túl rövid szárú piercinget tettek bele és amiatt nem gyógyul. Vettem hosszabb piercinget, ami igazából megint nem sokat változtatott. Helixemen még mindig ott van a vadhús azt hiszem, a fülcimpámon nem látom viszont az meg most vérzik

Egy harmadik helyen pedig azt mondták hogy medisept gélt tegyek rá illetve kamilla teával borogassam időnként

2023. aug. 28. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Allergiás vagy a fémre.

Szedd ki és elmúlik a gyulladás.


Jobb anélkül mint rohadó bőrrel.

2023. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg irassfel antibiotikumot...hátha. Ha annyira fontos a piercing.


Octenisept helyre kellett volna hozza pár nap alatt.


Lavanid lötyi + gél még segíthet esetleg. Egyik legkorszerűbb készítmény a krónikus, nehezen gyógyuló sebekre.

2023. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

Ha az se akkor kristálycukor feloldva egy kis vízzel.


Nézz utána!

2023. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél gentamicin krémet. De ahogy már írták, lehet allergia is. Próbálj ki titánium piercinget arra nem lehetsz allergiás.
2023. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!