Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vízálló és hipoallergén ékszerek?

Vízálló és hipoallergén ékszerek?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta a bizsut nem bírja a bőröm, főleg a fülbevalókat, konkrétan egy percig sem tudok egy bizsut sem viselni, mert rettenetesen elkezd fájni a fülem, ennyitől be is szokott gyulladni és van, hogy napokig fáj. Viszont szeretnék fülbevalót hordani, nézelődtem is különböző oldalakon, mint pl a reka’s Choice, Golden Hour, de nem tudom, az ott található fülbevalók mennyire jók. Ha már hipoallergén ékszert veszek, akkor szeretnék egyúttal vízállót is. Nézelődtem egyes termékek alatt a véleményeket, de szeretnék tényleg biztosra menni, mert azok az ékszerek nem pár ezer forintok, és nem akarok olyan ékszerért 10-20-30 ezreket kiadni, ami mondjuk egy hét után bezöldül, vagy valami lesz vele.

Aki vásárolt a fent említett oldalakon, mi a tapasztalat? Illetve tud valaki ajánlani más oldalt is, ahol tudok nézelődni?



2023. aug. 28. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Az említett oldalakat nem ismerem, nekem titán fülbevalóm van, bírja a strandolást (tengerben is), szaunát, mindent.
2023. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!