Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Árulhat- e el valamit egy...

Kíváncsi ember kérdése:

Árulhat- e el valamit egy lány személyiségéről, ha van köldök piercingje?

Figyelt kérdés
Találkoztunk egy lánnyal. Mindketten ugyanarra a helyre mentünk, csak nehezebben találtunk oda. Így könnyebb volt szóba elegyednünk is. Laza, kedves és közvetlen volt. Egy élmény volt vele beszélgetni. Ezt az öltözködése is sugározta. Amikor összefogta hátul a haját, valami elővillant kacéran a felsője alól. Egy picit meglepődtem hirtelen. Meg is kérdezte, ,,Mi az?’’ Korábban úgy tudtam, hogy azt inkább a beképzeltebb, durvább lányok szokták csináltatni maguknak. Ezek szerint mégsem? Kiváncsi vagyok, hogy vélekedtek erről.

2023. szept. 2. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Nekem se pc se tetova, sajnálom, nem jön be
2023. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
92%
Max annyit, hogy tetszik neki és nem zavarja, nem fél, hogy beleakad a ruhába.
2023. szept. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, ne legyél buta.
2023. szept. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Valamit igen, de ilyesmit például nem határoz meg, az biztos.
2023. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

azt hogy egy ribi

es gondolom haspoloban jar, szoval magamutogato is

2023. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Az ilyen más igénytelenségre is képes.
2023. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is volt. Tiniként mindenképp akartam piercinget, de a szüleim nem engedték. Ezért oda szúrattam, mert azt nem látták. Aztán felnőttként kb el is felejtettem hogy van, de nem vettem ki mert gondoltam még mindig szebb a pc mint egy üres lyuk. Aztán szülés után csak kivettem. De majd lehet még visszarakom, mert a lyuk nem forrt be, nem is fog szerintem sajnos.

Amúgy egy visszafogott könyvmoly vagyok. Ne legyél előítéletes. Csak a buta emberek szoktak ilyen egyszerűen gondolkodni.

2023. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves 7/7.

Örömmel olvastam a történeted. Alapjában véve nem vagyok előítéletes típus. Számomra egyébként kifejezetten vonzó testekszer a hölgyeken. Csak ez mégis olyan szokatlannak hatott, hogy keresnem kellett a választ.

Ha nem forrt be, az azt jelenti, hogy Ő oda visszavágyik, hogy kiegészítse derűs lelkedet, ahonnan a kisugárzásod fakad, akár a nyári napsütés.🙂

2023. szept. 2. 23:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Jézus kérdező. 50 éves vagy?
2023. szept. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem. 30 vagyok. Miből gondoltad?
2023. szept. 3. 04:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!