Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tapasztalatok köldök pcvel?...

Tapasztalatok köldök pcvel? Minden érdekel, nektek milyen volt az utána lévő időszak?

Figyelt kérdés

Azt most hagyjuk,hogy kinek tetszik és kinek nem, ez relatív,szíve joga mindenkinek erről dönteni.

A lényeg,hogy 2 nap múlva megyek megcsináltatni és őszintén nem félek a fájdalomtól szúrás közben hiszen az pár másodperc. Inkább az érdekelne ki hogy kezelte? A sós víz tényleg jó rá? A gyógyulási idő alatt nagyon fog fájni? Kicserélni fáj? Tippek, praktikák bármi jöhet ami nektek bevált. Köszönöm:)



2023. jún. 26. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:

A gyógyulás sem vészes, és hamarosan úgy megszokod, hogy véletlen se akadhat bele ruhába. A sós víz jó, de ugyanilyen jó az octenisept is, az alkohol vagy a piercing utókezelő folyadék.

Kicserélni sem fáj, mert akkor szabad cserélni, ha már teljesen gyógyult.

2023. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az még érdekelne,hogy kell-e mozgatni? Mert van ahol azt olvasom ez fontos, máshol pedig,hogy nem szabad hozzá nyúlkálni..
2023. jún. 26. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak amennyire tisztítás közben szükséges. Én le szoktam szedni, ami kijön a sebből. Orvosi fémet tetess be, azt egyébként nem kell mozgatni. Csak ne valami bizsu vackot, és nem lesz gond.
2023. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én eddig 2X szúrattam mind a 2X begyulladt! Először műanyag ment be, utána orvosi fém. Napi 3X de valamikor napi 5X fújtam útkezelővel, meg kentem tetrán kenőccsel és semmit sem ért. Folyamatosan be volt gyulladva, 2 hónap után ki kellett szedni!


Érdekes a mellbimbó piercingeket meg 2 éve hordom és bírom. Semmi baj sincs velük. Soha nem volt begyulladva!


Pedig nagyon vágyom én is egy köldök piercingre....

2023. jún. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta és hát a fájdalom az volt amire számítottam nagyjából semmi, gyorsan túl vagy rajta és inkább kellemetlen mintsem fáj:D Úgy érzem mintha ott se lenne piros se volt egyáltalán nem fáj de nem szolom el magam remélem igyis marad. Köszönöm mindenkinek!
2023. jún. 28. 21:30
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt hallottam,hogy nem minden szervezet hajlandó elviselni sajnos:(
2023. jún. 28. 21:32
 7/8 anonim válasza:
Milyen eddig a gyogyulasod? En most szurattam ket napja:)
2023. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eddig minden rendben volt, nem gyulladt be viszont ahogy észrevettem nekem a legjobb volt rá a piercing utokezelo gél, 1600 Ft körül van :) remélem neked is rendben fog menni a gyógyulás
2023. júl. 27. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!