Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik Ariana Grande parfümöt...

Melyik Ariana Grande parfümöt ajánlanátok nekem az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés

31 éves nőként eddig azt gondoltam, öreg vagyok már a fenti parfümökhöz, de itt az oldalon és máshol is annyian dicsérték, gondoltam kipróbálom őket. Nagyon meglepődtem, mert szinte mindegyik nagyon tetszett amikor megszagoltam a tesztereket az üzletben. A bőség zavarában szenvedek, nyilván nekem kell döntenem és fogok is de szeretném a ti tanácsotokat is kikérni.

Melyik szerintetek az az illat, amelyik télen-nyáron hordható, nem fojtogató mások számára, finom és nőies és ami a legfontosabb: tartós legyen, érezhető legyen több óra elteltével is?

Amit kizártam, az a Moonlight és a R.E.M., sajnos ezek nem tetszettek. Az Ari nagyon finom illatú, de talán túl édes már az én koromban, nem?

A kókuszos, vaníliás, "krémes" illatokat nagyon szeretem de már csak ez alapján több is megfelene, de csak egyet szeretnék venni, egy jól bevált igazit.

Bocsi, hogy hosszú lett de nagyon örülnék, ha személyes tapasztalatok alapján tudnátok nekem ajánlani! Akár privátban is, ha úgy gondoljátok.

Köszönöm!



2023. szept. 2. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sweet like candy volt meg. Most a God is a women-el szemezek. :D
2023. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Cloud.
2023. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A Sweet like candy illata nagyon finom volt, a neve ellenére inkább az Ari-t találtam édesnek. Mennyire tartós? Hidegebb időben is használtad? :)
2023. szept. 2. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!