Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni, hogy egy...

Hol tudom megnézni, hogy egy parfüm eredeti-e?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptam, kérdezősködni nem szeretnék, számomra egy elég drága parfüm, kíváncsi vagyok, hogy eredeti-e.


Carolina Herrera - Good Girl


A doboz alján van egy QR kód, amit ha beolvasok egy weboldal jön be, de nem tudom, hogy milyen azonosítókat stb kell nézni.


2023. szept. 3. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Sehol nem tudod megnézni te magad, mert a hamisítók igyekeznek mindent pontosan lemásolni. Az lehet árulkodó jel, hogy a gyengébb utánzatnak hamarabb elmegy az illata.
2023. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A Batch kódot kell netek kikeresni. A doboz és a parfüm alján is ott van. Ha a dobozon más van, mint a parfüm üvegén, már az is árulkodó jel.



[link]


Ezen az oldalon kikeresed a parfümöt, beírod a batch kódot és kiadja, hogy mikori, ha eredeti.

2023. szept. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2

Batch kódot is írnak rá a kis kínaiak.

2023. szept. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
#3 sokat ér vele, ha nincs regisztrálva a gyártó által. Meg sokszor a dobozon más van, mint az üveg alján. Meg sokszor erre már nem is ügyelnek, meg nem is tudnak kis költségvetésből, hogy ugyanolyan minőségben írják az aljára, mint az eredetin, valamikor ki is felejtik, valamikor egy eredeti dobozt használjak a hamisítványnak, ilyenkor is különbözik a batch vagy az üvegen nincs is, mert nem olyan egyszerű az aljára nyomni.
2023. szept. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na, azt hiszem hagyom :D

Végülis, nagyon jó illata van, még fürdés után is éreztem, nem zavar, ha nem eredeti, csak kíváncsi voltam.

2023. szept. 4. 11:15
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

4

Látom nem érted. Vesznek egy eredetit és azt másolják sarzs szàmmal mindennel együtt.

2023. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!