Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudom megnézni legálisan...

Hol tudom megnézni legálisan online a Harry Potter filmeket, eredeti hanggal, magyar felirattal?

Figyelt kérdés

2023. júl. 13. 23:37
 1/6 47. ***** válasza:
98%
Hbo max-on
2023. júl. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Huddersfield válasza:

netflix, amazon prime, de ezek mind elofizetesesek.


Pluto tv (ingyenes applikacio kb 50 csatornaval) még jol johet, szoktak lenni hetvegek amikor bizonyos sorozatokat (pl Twilight or HP or Fast and Furious) ismetelgetik 24 oraban

2023. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Huddersfield válasza:

2nd vagyok.


Netflixre fel tudsz iratkozni egyszeri 30 napos ingyenes fiokkal is - en a helyedben vpn-t hasznalnek, hogy az angol / usa verziora tudjal felregisztralni... a magyar feliratot ezzel sajnos nem tudom garantalni de ha a magyar Netflixre iratkozol fel akkor pedig tudod a nyelvi beallitasokat az igenyeidnek megfeleloen beallitani

2023. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Bő két éve nincs ingyenes próbaidőszaka a Netflixnek.
2023. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Huddersfield válasza:
#4 En Angliaban elek, es itt volt meg marciusban, ezert is irtam, hogy "en a helyedben vpn-t hasznalnek, hogy az angol / usa verziora tudjal felregisztralni..."
2023. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Az Egyesült Királyságban három és fél éve nincs próbaidőszak.

[link]

(Márciusban sem volt.)

2023. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!