Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek fontos hogy az...

Lányok nektek fontos hogy az orrotok ne legyen belülnagyon szőrös? Vagy inkább hagyjátok ahogy van?

Figyelt kérdés

2023. szept. 5. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Hallod én 50 plusszos faszi vagyok,mégse hagyom, hogy szőrös legyen.Suerinted egy valamire való csaj hagyja???
2023. szept. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos nekem vágnom kell.
2023. szept. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Bele is bolondulnék, ha még ezzel is foglalkoznom kéne, de szerencsére annyira nem is szőrös, a többi testszőrömet meg próbálom elfogadtatni magammal
2023. szept. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem lóg ki az orromból így szerencsére nem kell vele semmit sem kezdenem. Nem is nagyon szeretnék, elég fontos élettani funkciója van és a szar immunrendszeremnek sem tenne jót ha megszabadulnék tőle.
2023. szept. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Én szedem, mert nagyok az orrnyílásaim és kb belelátni, meg elég szőrös típus vagyok. Eddig nem okozott semmi bajt, de tudom, h nem túl egészséges és nem ajánlott.
2023. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod attól, hogy a legkülső, hosszúra nőtt szálakat eltávolítod. Tudományos bizonyíték sincs arra, hogy ez növelné pl. a vírusos légúti megbetegedések kockázatát. Nagyon sok embernek, különösen egyes embertípusoknál eleve rendkívül gyenge az orrszőrzete, mégsem hullanak mint a legyek.
2023. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én még nem nyírtam csak a nagyon hosszú lefelé lógó szálakból vágtam egy picit le. Én jobban nem foglakozok vele, elég sok porszemet fel tud fogni, így szinte semmit nem is tüsszögök ha mondjuk porolok valamit.És allergiás se vagyok semmire.
2023. szept. 5. 21:41
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként meg köszönöm a válaszokat.
2023. szept. 5. 21:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Az allergia az immunrendszer túlzott reakciója, nem az orrszőrödön múlik. Itt senki nem járt biológia órára? Az orrnálkahártya tele van csillós sejtekkel, plusz termeli a váladékot ami csapdaként működik. Nem lesz semmi baja senkinek ha a kilógó orrszőrt eltávolítja vagy trimmeli. Van akinek nem kell, mert nem látszik. Van aki meg rohadt igénytelenül ki nélküle, ez van.
2023. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én férfiként is, mert 2-3 szál kilógna kicsit az orromból és hát nem lenne túl esztétikus úgy mutatkozni.
dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!