Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Deniel Kleine karórákról...

Deniel Kleine karórákról vélemény? Tudom hogy belépő szint, nem Seiko.

Figyelt kérdés
2023. szept. 7. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem az a baj hogy belépőszint(a Seiko is az 500eur alatt egyébként) hanem hogy hulladék divatóra. 1500 forint lenne érte kb reális ár.
2023. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
500 euró az 200 ezer forint.
2023. szept. 7. 18:30
 3/6 Noren1989 ***** válasza:

Barátom, van az érték és van az ár.

Két eltérő fogalom, majd megtanulod, ha nagy leszel.

2023. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

2

Hú és ezt magadtól sikerült kitalálni vagy valaki segített.

2023. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%

15 eves korom ota nem hordok orat XD

akkor rajottem, hogy mindenhol van toronyora, utana meg jottek a mobiltelefonok

-1 cucc, amire figyelned kell.

(tudom nem ezt kerdezted :D )

2023. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A Daniel Klein egy béna fapados divatmárka, béna bóvli csing-csung technikával. Ha minőségi órát szeretnél olcsón, akkor ott a Casio, Citizen, Seiko, Orient, Lorus, Pulsar. Ezek igazi óragyártók, és mindegyiknek van olcsóbb megfizethető modellje.


#5 válaszoló!


"15 eves korom ota nem hordok orat XD


akkor rajottem, hogy mindenhol van toronyora, utana meg jottek a mobiltelefonok"


A karóra pont, hogy praktikusabb. Mert, egyáltalán nem igaz, hogy mindenhol van toronyóra. Másrészt egy karórán megnézni az időt pont, hogy egyszerűbb és kényelmesebb, mint állandóan előkotorászni a telefont a zsebből/táskából.

Akik azt állítják, hogy a pontos idő megnézésre a telefon praktikusabb a karóránál, azok pont, hogy tévednek.

2023. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!