Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ilyen, mit csináljak?

Miért ilyen, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Közepesen hosszú vékony szálú hajam van, de nem áll jól hiába csinálok akármit is. Egy kis széltől szétmegy, szétáll. Lehet kevés hajam van nem tudom, de nagyon zavaró, mert néznek az utcán is mint a hülyét hogy hogy áll a hajam. Nem akarnám igazából levágni, ha jól állna, mert hosszabb hajat szeretnék, de ez így zavaró, hogy kb minden reggel megkell mosni hogy kinézzen valahogy. Rövid hajjal meg az a baj, hogy eléggé kiáll a fülem.

2023. szept. 9. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szárítás előtt hővédő, és próbáld beszárítani. Én befonott hajjal alszok, vagy összecsavarom a tarkómnál és oda gumizom, így enyhén hullámos lesz, rugalmas, és nem szálkás. Milyen termékeket használsz rá?
2023. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Itt az egy nagyon fontos kérdés hogy fiú vagy lány vagy?
2023. szept. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én ahogy kivettem fiú vagy,de pl használj hajport vagy hajhab,hajlak

A hajpor a legkevésbé káros énis azt használom,mondjuk ez a hajstilustul is függ.

Mivel nekem id szörnyen vékony és soha nem úgy állt ahogy akartam csak keményebb hajlakkal,amitől elkezded kicsit hulni ezért hajstilust váltottam és mostmàr ezzel egyáltalán nincs gond,max egy kis hajpor és annyi.

2023. szept. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!