Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minek vagy inkább kinek...

Minek vagy inkább kinek hatására lett divat az utóbbi 1-2 évben lányoknál/nőknél a műpofa?

Figyelt kérdés

Gondolom más is észre vette már.


Tényleg,egyéni önálló ízléssel nem rendelkező/ízlésficamos nő mint ebben az országban nem sok helyen lehet.

Semmi önállóság csak a (mű)divat majomkodás.

Menj végig egy plázán csúcsidőben és minden második/harmadik csaj ugyanúgy néz ki.

Nem volt elég a tetovált szemöldök - szigorúan leborotvált szemöldökkel - most itt van ez a műpofa is,valamelyik ízlésficamos celeb kiatalál valamit a birka tömegek meg mennek utána.


Könyörgöm,aki tudja árulja már el ezt most kinek köszönhetjük,kiben tisztelhetjük , ennek feltöltött műpofának a divatját?



2023. szept. 18. 19:01
 1/8 Metionin ***** válasza:
82%
Nem tudom, mi az a műpofa de minden korszakban a divatos csajok kb. egyformán néztek ki az adott divat szerint. Gimiben is az osztálytársaim fele tök egyforma volt.
2023. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Műpofa alatt a feltöltött szájat értem.
2023. szept. 18. 19:24
 3/8 Metionin ***** válasza:
55%
Ja, hát az szerintem már lefelé áldoz. Pár éve valami hülye celeb miatt kólásüveggel becuppantották a szájukat a kiscsajok és felduzzadt nekik meg jól belilult :D ez a szilikon száj már nem akkora divat ahogy látom.
2023. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Engem is idegesít, aztán látom, hogy nekik összejött a kapcsolat, nekem meg nem. Erre van igény szerintem, lehet neked meg nekem nem tetszik, de biztosan ők azt a visszajelzést kapják, hogy így milyen gyönyörűek.


A ritkát/különlegeset ritkán tartja SOK ember szépnek, mivel mindenkinek más az ízlése, de az átlagban sok ember meg tud egyezni.


Ez mindig is így volt.

2023. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Emiatt 20 éve is nyávogtak az öregek.
2023. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

egyáltalán nem ujdonság a smink

2023. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1-2 éve? Most születtél, vagy mi?

Ezek pár évtizede mennek már.

2023. szept. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
A száj az nem pofa, hanem száj. A pofa az arccsont. Nincs feltöltve soknak, csak filter a képeken. Lehet természetesre is plasztikáztatni (Bella Hadid), meg eltúlozni is.
2023. szept. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!