Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért lett divat manapság a...

Miért lett divat manapság a lányoknál a nagyon nagy masszív és izmos fenék?

Figyelt kérdés
Több influencernél látom, hogy főleg fenékizomra gyúr, és büszkén mutogatják, hogy már milyen hatalmas és izmos a hátsójuk. Nem a plasztikázott brazil fenékre gondolok. Számomra nem elfogatható ez a mai trend. Nektek mi a véleményetek róla? Tetszik vagy sem?

2022. ápr. 30. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

"Számomra nem elfogatható ez a mai trend."

Akkor ne kövesd.

Mindenki más meg úgy alakítja a testét, ahogy szeretné.

2022. ápr. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Nekem tetszik, jobb mint azok a satnya rúd alakok, amik 2019 környékén számítottak menőnek. Az nekem is bizarr, mikor valaki csak fenékre edz, de mikor szép izmos végtagok és has is társul mellé, az szerintem nagyon szép.


És sokkal jobb, hogy meg kell dolgozni érte rendes edzéssel, normális étrenddel, nem pedig azt követeli az embertől a világ, hogy koplalja magát halálra.

2022. ápr. 30. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
2010* bocs
2022. ápr. 30. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

"Több influencernél látom"


És ha ki mész az utcára mit látsz? Pont az ellenkezőjét, tehát azért nagy a legtöbb csaj segge, mert zabál mindent és nem mozog semmit.

Hazánk Európa egyik legelhízottabb országa, és itt nem divat az egészséges mozgásban gazdag életmód.

Hány sportos, izmos kinézetű embert látsz az utcán? Ők jóval, de jóval kevesebben vannak, mint a zsíros, izomtalan, plöttyedt társaik.


Én inkább sportolok, és leszek enyhén izmos, mint plötyi, formátlan, szétfolyós, puhány.

2022. ápr. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Emellett sokan szandekosan ugy pozolnak hogy nagy fenekuk legyen a képen, vagy fotoshop. Azert a vekony kecses felsotest + nagy kerek fenek ritkan adott termeszetesen még edzéssel is:)
2023. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!