Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mancera Cedrat Boise Brutál...

Mancera Cedrat Boise Brutál ilatta volt szó szerint 12h tartósság és csak testközelből volt illat felhő. Ezt utána butitottak és azóta már nem igen kapható a régi változat se. Mit ajánlotok ami hasonló és tényleg tartós férfi ilatt ilatt felhővel?

Figyelt kérdés
2023. szept. 19. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az intense verzió még elég erős de szép lassan az összeset hígítjàk. Nrm is veszek több Mancerát.
2023. szept. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt egy haverom vett és fújtam belőle erős de a tartóság kb ugyan úgy gyenge és az ára meg ugyan úgy fent van... Nagy csalódás nekem is pedig életem legjobb illata volt évekig :)


Mit használsz most ami?

2023. szept. 19. 08:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkettőből van a régi formulàból 2-2 üveggel.

Azt nem tudtam hogy az intense is fel lett hígítva mert újabb batcheket nem próbàltam belőle. Amúgy ez ilyen már niche vonalon is. Ha tetszik egy illat akkor venni kell belőle pár üveggel mert mire újra vennéd már leolcsósítják. PDM Laytonnal is így jártam, abból most klónokat próbálgatok mert nem fogom 250 eurot fizetni érte úgy hogy jó ha 2-3 óràt bír meg az illatot is megvariàltàk.

2023. szept. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!