Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki őszülés miatt fest(et)i a...

Aki őszülés miatt fest(et)i a haját, milyen gyakran festi újra?

Figyelt kérdés

Milyen termékkel? Eredeti hajhoz képest milyen árnyalatra? Egy hajfestés mennyi időt vesz igénybe?


Természetes összetevőjű hajfestékről tapasztalatok?


Csak az őszülés miatt festeném, sose használtam még hajfestéket, csupán kétszer színezőt.


Köszönöm!!



#hajfestés #hajfesték #Természetes alternatívák
2023. szept. 22. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Osztakarot vegyel. Ennyi.
2023. szept. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kicsit konkrétabban? 🙂


Saját tapasztalat van?

2023. szept. 22. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó minőségű terméket használok.(L'oréal).az eredeti hajszínemhez képest sötétebbet. Kb 1 óráig tart, 30 percig van fenn a festék. 6 hetente festem, nem frissen mosott hajra.
2023. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi #3-mas válaszoló! 🙂
2023. szept. 22. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem egyszínűre festem a hajam, így külön festem a tövét és külön a végét (mindhárom réteget). Nagyon időigényes de jelenleg így tetszik. A megfelelő árnyalatot is én keverem ki 2-3 színből. Viszont ha te nem vagy ebben jártas inkább menj el fodrászhoz, mert könnyű kárt tenni a hajban.
2023. szept. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!