Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pár ősz szál festése?

Pár ősz szál festése?

Figyelt kérdés

Sosem festettem a hajam, nincs benne semmi tapasztalatom. Barna hajú vagyok, mostanában egyre több az ősz szál, szeretnék már valamit kezdeni velük, de nem akarom az egész hajamat befesteni mondjuk 20-30-50 ősz hajszál miatt. Nézegettem már a termékeket, de nem jöttem rá,mi lenne a legobb, tudnátok ajánlani valamit?

A kívánságaim: ne csak a következő hajmosásig tartson, bírjon ki legalább pár hajmosást.

Ne legyen agresszív festék, tehát ne legyen benne ammónia, se az a fehérítő maró sav, aminek nem jut eszembe most a neve. Ha lehet, többször használatos legyen.

Szóval mondjuk valami hab, amit csak kinyomok, rákenek majd egy hónap múlva mondjuk ha kikopott, megint tudom használni, szóval nem ilyen többkkoponensű, beszáradós valami.

A színe lehet világosabb mint a hajam színe, ha csak az ősz hajakat fogja meg, és az eredeti barna hajam úgy marad a normális színén.

Ha lehet, minél természetesebb termék legyen. Nem tudom, létezik-e ilyesmi?



2023. febr. 18. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen bemosók.


Olyan tasakban lehet kapni, mint amiben pl a termékmintak vannak. Dm-ben van ilyen, de a többi drogériát nem tudom.

2023. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Sima barna hajfesték amire rá van írva, hogy 100 százalék ősz haj fedés.

Semmi baja nem lesz tőle a hajadnak, utána meg elég havonta,2 havonta csak a tovere kenni.

2023. febr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy nem szeretnék rendes hajfestéket és nincsen "ősz tövem" mert max kb 20-30 ősz szál van jelenleg. Ha lehet kerülöm az agresszív kemikáliákat.
2023. febr. 18. 17:10
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Akkor rakass bele melirt mert az még feltűnőbb lesz ha itt ott foltokat festetsz bele...
2023. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Amit leírsz, hogy szeretnél az nem létezik. A legtöbb festék full kemikália, a természetes cuccok meg általában nem működnek.
2023. febr. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Max a sima henna por de az meg vörös lesz. Egyébként nem annyira ördögtől való a hajfesték mint ahogy sokan előadják.
2023. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!