Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aesthetica lézeres szőrtelenít...

Aesthetica lézeres szőrtelenítés vélemények?

Figyelt kérdés

Én jelenleg 3 kezelésen vagyok túl. Mindegyik kezelés maga volt a kínköves pokol, mintha szabályosan égetnék a bőröm.

Nagy nehezen kibírtam, a harmadik alkalom után kb 3 hónapig volt érezhető a kevesebb szőr (De kb heti 1x úgyis végig kellett menni rajta). Intim és lábszárra járok. Most letelt a 3 hónap, visszanőtt kb az összes szőröm. További 3 alkalomtól várható még némi javulás? Az utolsó 3 kezelés is annyira fájdalmas?



2023. szept. 22. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

A szőrzeted színe az egésznek a kulcsa. Feketére jól hat a lézer, barnára már kevésbé, míg a szőkés szálakkal lényegében semmi sem történik.

A tartóssága is ugyan ez. A fekete évekre eltűnik, a barna csupán hónapokra.


Normális szalonban rögtök ezzel kezdik. Megnézik, neked milyen van és elmondják egyáltalán érdemes-e belefognod. Amúgy erős a gyanúm, hogy neked azért fáj ennyire, mert túl világos a szőröd és durván feltekerték a lézert.

2023. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hozzájuk járok, de szintén lézeres intimre. 4 alkalmon vagyok túl. A szőrzetem jelentősen ritkább lett, most kb olyan mintha valami rühes lennék, mert foltokban kihullott már. Elvileg ami egyszer kihullik annak nem lenne szabad már visszanőnie egyáltalán. De valószínű 6 alkalom nem lesz elég. Én legalábbis 8 alkalmat fizettem be (itt ez a legnagyobb csomag), plusz van fél év garancia amíg még lehet menni ingyen. Rákérdeztem, és azt mondták hogy intimnél szinte mindig igénybe veszik a garanciát is a kliensek, vagyis még a 8 alkalom sem szokott elég lenni, mert ott a legsűrűbb a szőr.

A fájdalom az nekem is durva. Pedig évekig gyantáztattam, meg szültem is már, úgyhogy azt hittem engem nem lehet meglepni ilyen dolgokban. Tévedtem.

2023. szept. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és elvileg végig ugyanolyan fájdalmas. Legalábbis nekem ezt mondta a kozmetikus, hogy ez sajnos nem úgy működik mint a gyanta, hogy egyre könnyebb lesz.
2023. szept. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Fekete a szőrzetem mindenhol, a bőröm pedig fehér, szóval ez nem lehet akadálya. Nekem is foltokban kihullott, az intim területeken van azért egy-egy folt, ahová nem nőtt vissza, de összességében látható, hogy a kezelés utáni 2. héten sokkal kevésbé nőtt ki, mint most 3 hónap elteltével.

Nekem is 8 alkalom van, csak rosszul emlékeztem. Mindenesetre a fájdalom miatt úgy kell magam ráerőszakolni a következő kezelésre.. még 5 van hátra, csak el vagyok keseredve, hogy még ki kell bírnom 5 alkalmat :)

2023. szept. 23. 08:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél be előtte egy szem fájdalomcsillapítót.
2023. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én egy évig csináltam, de sajnos nekem nem ért semmit. Erős fekete szőrzetem van lábon, és ott semmit nem ért. Ugyanúgy, ugyanannyira erősen nő vissza
2023. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!