Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi éri meg jobban, illetve...

Mi éri meg jobban, illetve melyik hatékonyabb: beruházni egy Philips Lumiába, vagy egy 8 alkalmas (végleges szőrtelenítés) kezelés az Aestheticánál?

Figyelt kérdés

2020. júl. 12. 23:21
A kérdező szavazást indított:
Philips Lumia
Aesthetica szalon
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Végleges szőrtelenítés nem létezik, akármit is mondanak. Bár attól még hatékony a kezelés, de ismételni kell időnként. Ha nem fogsz ki valami akciót, egy vagyonba kerülnek az ilyen szalonok/központok, de abból az összegből simán megvehető egy jobb philips amit több területen is használhatsz, több évig. Én ráadásul olyan helyen vettem, ahová 90 napig vissza lehet vinni, ha nem válna be, de még csak egyszer kezeltem magam, így nem nagyon tudok tapasztalatokat írni.
2020. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Abody ***** válasza:
100%
Én közel 3 hónapja használok egy philips lumeát, transz lány vagyok, alapból nagyon erős testszőrzettel, és nekem hihetetlen a különbség. Testre nagyon megéri használni, szimplán mert szalonban nagyon drága lenne, arcon viszont nem tapasztaltam változást sajnos. Biológiai nőknek talán működhet arcra is, de a férfi arcszőrzet túl erős és túl mélyen gyökerezik egy ilyen géphez, viszont a test karbantartását sokkal megkönnyítette.
2020. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a lézeres szőrtelenítést ajánlanám, szerintem megéri a pénzt, igaz nálam még zajlik a kezelés sorozat, de már most látványos a hatás. Be kell tartani a tanácsokat, amiket a leírnak és elmondanak. Végig járni a kezeléseket, utána 1-2 évig nincs szőr és csak évente 1 kezelés szükséges. Vannak ellenjavallatok is,amik miatt nem alkalmazható vagy nem hatásos a kezelés. Nem árt tisztában lenni velük.
febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!