Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a Cloud Pink...

Szerintetek a Cloud Pink parfüm téli vagy nyári illatnak felel meg?

Figyelt kérdés
Az illatjegyek alapján nyárinak tűnik, de a sima Cloud meg szerintem inkább téli illat. Ti melyik évszakban használnátok?

2023. szept. 24. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Őszi/tavaszi, átmeneti idős illatnak mondanám. Nyáron hánynom kell a nagyon cukros, púderes parfümöktől, főleg, amikor a hőségben “rákozmál” a bőrre (🤮), télre viszont már túl könnyűke, inkább egy testesebben édes darabhoz nyúlnék.

Amúgy nem nagy szám, mintha a sima Cloud felvizezett verziója lenne, így egyáltalán nem éri meg.

2023. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, hogy leírtad a véleményedet! :) Még nem szagoltam meg, nem feltétlenül tervezem megvenni de azért kíváncsi vagyok rá.
2023. szept. 24. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Én megvettem imádom, nagyon kellemes édes illata van.
2023. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ! :)

Azóta megszagoltam én is, igazából sokkal kellemesebb mint vártam. Őszintén szólva a sima Cloud nem annyira tetszett, ezért lepett meg a pink.

A tartósságáról mi a véleményed? Kifújás után mennyire változik az illat, elkezd hasonlítani a sima Cloud-ra?

2023. szept. 29. 15:07
 5/6 anonim ***** válasza:
A sima Cloud-ról nem tudok véleményt mondani, ugyanis az nem volt nekem meg, bár szagoltam, és szerintem sokkal édesebb, páran azt mondják, hogy ez az eredeti Cloud édesebb verziója. Nagyon tartós egyébként, rajtam 4-5 óra elteltével is érződik. Jelenleg ez most a második kedvenc parfümöm, az első a Prada-Intense, na az az illat valami csoda.
2023. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*mármint a Cloud Pink sokkal édesebb a sima Cloud-nál.
2023. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!