Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Glamour napoknál egy kupont...

A Glamour napoknál egy kupont csak egyszer lehet felhasználni?

Figyelt kérdés

Megveszem online a kuponokat, viszem az egyik barátnőm szeretné, ha neki is elküldeném az újságot, mivel kellene neki néhány kupon.

Nos mi van ha nekem is pont az kell, ami neki ?



2023. okt. 4. 22:04
 1/4 Metionin ***** válasza:
69%
Ugyanaz a kód van minden nyomtatott példányon, szóval újrahasználható.
2023. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ha online veszed meg, akkor hogy küldöd el neki? Fizikailag is csak 1x használható, hiába van minden újságban ugyanazzal a kóddal, mivel oda kell adni.
2023. okt. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
2. Leírja neki a kódot. Mi csináltunk már olyat, hogy felhasználtuk online a kódot, aztán másnap a boltban ugyanazt a kupont. Csak először értelemszerűen online kell vagy lefotózni a kupont, mert a boltban elveszik.
2023. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja, értem, hogy akkor ez online vásárlás is. Ott mondjuk tényleg többször használható, ahhoz pl. könyves csoportokban is ki szokták írni a kódokat. Azt hittem, hogy arról van szó, hogy online megveszi az újságot és a boltban felmutatja a kódot, mert gondolom úgy a használat után már ugyanúgy nem használható, mint amikor fizikailag oda kell adni. Ráadásul egyre durvább az ára már az újságnak.
2023. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!