Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Glamour-napi kuponok többszö...

A Glamour-napi kuponok többször felhasználhatóak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha teszem azt, én felhasználok egy Rossmannos kupont a boltban, azt a kupont fel lehet még használni az app-ból webes rendelés esetén?



2023. ápr. 9. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kupont a boltban elveszik tőled.
2023. ápr. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy elveszik a kupont, a kérdésem arra vonatkozott, hogy miután a papír alapú kupont már felhasználtam a boltban, ugyanazt a kupont immár digitális formában (tehát az app-ból) fel lehet még használni?
2023. ápr. 9. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert az összes kuponon ugyanaz a vonalkód. De egyszerűbb előbb rendelni és utána elhasználni a boltban, mert az app-ban is meg kell venni az újságot és gondolom nem akarsz érte kétszer fizetni. Vagy ha csak pár kuponról van szó és mindenképp előbb a boltba mennél, akkor fotózd le őket és onnan be tudod majd írni a kódokat.
2023. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ezt azóta tesztelted esetleg? Mert nálunk is szükség lenne digitálisan felhasználni appból, amit már odaadtunk papíron.
2023. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már Glamour, esetleg egy Finish meg egy Persil kuponkódot tud valaki?
2023. ápr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!