Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet viszonylag olcsó...

Hol lehet viszonylag olcsó márkás sport ruhákat venni? Hogyan nézzek ki "gazdagabbnak" ?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy új helyen dolgozni gyógytornász-edzőként ahova elég sznob emberek járnak és már kaptam lenéző tekinteteket. Bár én se rongyokba megyek oda összegubancolt hajjal de nincsenek is több száz ezres ruhaim . A lényeg hogy el akarok menni vásárolni, hogy jobban érezzem magam ebben a környezetben. KB egy 50 ezret tudok rákölteni új sport cuccokra de akkor ebből szeretnék 3-4 felsőt és 1-2 nacit. Mit ajánlotok?
2023. okt. 5. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Csak ócska anyagból készült hamisítványokat kapsz összesen ennyiből. Mit foglalkozol mások véleményével?
2023. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik ez a munka ezért szeretném ha magabiztosan tudnék odamenni, nem pedig félve attól, hogy megint ki fog lenézni. De igen amúgy nem kéne hogy érdekeljen tudom.
2023. okt. 5. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik, hogy a saját szakértelmedet kérdőjelezed meg pusztán azért, mert másoknak szerinted nem tetszik az öltözködésed. Tényleg olyan embereknek akarsz megfelelni akik lenéznek első látásból? Inkább az önbizalomhiányodon dolgozz kicsit. Az lebegjen a szemed előtt, hogy nem ők vannak érted hanem te értük. Inkább örülniük kell, hogy van ott számukra egy szakember aki segít nekik a bajban.


(Egyébként meg mindenképp le fognak nézni, ha nem a ruházatod, akkor a foglalkozásod miatt, hisz ők mindig is úgy fognak tekinteni rád, mint egy légypiszokra mert semmilyen módon és formában nem fogsz felérni hozzájuk, annyira magas lovon ülnek. Szóval ezen néhány drága (drágának tűnő) ruha mit sem fog változtatni).

2023. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok otthon a sport ruhákban, de volt, hogy én is "gazdagabbnak" akartam tűnni. És csak pár márkás alapdarabot vettem amiket kombináltam az olcsókkal. Szerintem mind a 2 árkategóriánál érdemes kerülni a túl színes, mintás, logós darabokat. Továbbá válassz mondjuk 3 színt és csak olyan darabokat vegyél. Így az olcsó ruha sem hat gagyinak. Ja meg cipő>ruha. Drágábbnak tűnik a szetted, ha a cipőd márkás és a ruházatod noname. Mintha a ruháid volnának márkásak és a cipőd olcsó. (ezt zárójelbe írom, mert fizikainak munkát végzel, szóval lehet nem veszed hasznát. de sokat számít a haj, hogy mennyire kócos zsíros stb. pár nagyon egyszerű lépéssel, pár ezer forintból már igazán ápoltnak tud tűnni. na és az illat, használj jó dezodort. parfümből vagy drágát amiről a szakérők véleménye is jó, vagy semmit.)
2023. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat. Második: lehet igazad van és ezek az emberek mindig ilyenek lesznek.

Utsó: Köszi a tippeket, a hajamra én elég sok energiát fordítok úgyhogy tuti nem az a baj. A cipő tipp nagyon bejön, ezt már én is észre vettem sok emberen.

Köszii

2023. okt. 6. 12:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezt bárki elvárná, vagy emiatt lenéznének, amúgy is nekik kéne munkaruhát adniuk. Lehet, hogy azokat a tekinteteket félreértetted, de amúgy sincs jelentősége, sajnos vannak ilyen suttyók.
2023. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!