Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elektromos sarokreszelőt...

Elektromos sarokreszelőt szeretnék venni, de nem tudom milyen márkát kellene, a schollok között nem igazodok ki, a notinon találtam ezt a fajtát: "Silk'n FreshPedi", milyen véleménnyel vagytok róla, próbáltátok esetleg?

Figyelt kérdés
Nekem a habkő és társai nagyon nem váltak be, ezért gondoltam beruházok egy eletromos készülékre, az sem baj ha drágább. Először a scholl-okat néztem, de én nem tudok kiigazodni rajtuk, valaki írta hogy a régi rossz, az új viszont jó, a legújabb megint rossz, ha valaki tud linkelni azt megköszönném, illetve azt mondták hogy sokaknak az elemes kifolyt, az akkumlátoros pedig hamar tönkrement. Notinon találtam ezt a Silk'n FreshPedi készüléket ( [link] , nem sokkal drágább mint egy scholl viszont komolyabbnak nézki. Valaki próbálta már esetleg? megéri? vagy ha valaki tud egész más márkát vagy készüléket ajánlani azt is szívesen fogadnám.

#bőrkeményedés #sarokreszelő #Scholl #elektromos sarokreszelő #Silk'n FreshPedi #velvet smooth diamond
2023. okt. 13. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem scholl van,én nem tudom melyik változat,bementem és vettem. Egy a lényeg,lehessen hozzá kapni pótfejet,vagy mit,azt a csiszoló nyavaját és ehhez lehet.
2023. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vegyél a patikában hidratáló krémet és egy tasak szalicilt.


A krémbe keverj bele egy kiskanálnyi szalicilt.

Fürdés után kend be a lábad és húzzál rá zoknit.

Utánna mosd meg a kezed.


Néhány nap múlva kézzel le tudod dörzsölni a bőrkeményedést, 1-2 hét alatt teljesen eltűnik.

Csak az "elszarúsodott" bőrt oldja.

2023. okt. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak ez a fajta vált be: [link]

Fürdés után.

A scholl szrt sem ért, a legdurvább reszelő van rajta, de csak simogat

2023. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem az elektromos nem valt be, fel evig birta az aksi. Valahogy ezeknel mindig is ez a félelmem van. Kinai kacatok. Muanyag alkatresezekkel van tele, az a muanyag fogas ami hajtja se birja sokaig, es arra meg a garancia se biztos hogy jo....

Kezzel kuszkodok vele, 4 fele tipus van, kb hetente kezelem, es naponta kenem. Semmi se változik, nőként egy kuzdelem, de muszaly mert erzekeny a labam, nem birom ha mások nyulnak hozza.

De kitartoan keresem a megoldast.

jan. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!