Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sarok keményedésre valami tippek?

Sarok keményedésre valami tippek?

Figyelt kérdés
Régen is volt vele gondom, de nem ennyire. Engem zavar,hogy meg van keményedve rajta a bőr és kicsit repedezik is.Reszelést és kenést próbáltam már, de kis idő után újra elő jön. Valakinek van személyes, hasznos tippje rá?

2020. ápr. 12. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Lereszelem,rendbe teszem,de 3-4 nap múlva ugyanolyan L.
2020. ápr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ugyanez, évek óta, szerintem ez valami genetikai bizbasz, mert apámnak is ilyen, mondjuk ő meg se próbálja ápolni.

nekem az vált be, hogy van a dm-ben ilyen lábmaszk, azt használom kb havonta egyszer, meg 4-5 naponta úgy alszom, hogy bekenem a lábam vastagon sima testápolóval, húzok rá egy zoknit, és akkor reggelre beszívja, és néhány napig kutúráltan néz ki

2020. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A dm-ben és talán gyógyszertárakban is leeht kapni bőrhámlasztó zoknit. Nekem nagyon bevált, igaz kicsit kellemetlen hogy utána napokig hámlik a talpad, végül viszont nagyon szép puha lesz. Ha lehámlott, akkor után könyebb lesz sarokreszelővel vagy habszivaccsal karban tartani.
2020. ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyébként igen, az én apukámnak is ilyen volt ameddig élt emlékszem egész kiskoromban is láttam már neki. Pehh ha pont én örököltem.
2020. ápr. 12. 13:04
 5/8 anonim ***** válasza:
vagyok, nálunk is ilyen apának,sztem én is örököltem. Állandóan csinálni kell
2020. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 es...lemaradt :)
2020. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a ricinusolajat, patikában pár száz ft- ért kapható
2020. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bőrkeményedést legkönnyebben szalicilsavas krémmel tudod eltávolítani. Alig kell reszelni, csak rajta hagyod a krémet és szinte magától lejön a bőr.


Utána pedig minden este kend be bőrpuhító krémmel.

2020. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!