Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Imdáom ezeket a nagyon adok...

Imdáom ezeket a nagyon adok magamra embereket. Közben meg rohadnak a fogaik. Miért nem csináltatják meg? Többszázezres cuccokat vesznek állandóan, de fogra már nem telik vagy mi?

Figyelt kérdés

2023. okt. 17. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a cuccaik replikák és fogorvosra valóban nem telik nekik.

Iszonyat drága a fogorvos, sokan meg rettegnek is.

Ezért nem szoktam ítélkezni, mert nem tudhatjuk mi áll a háttérben.

2023. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
97%
Én azokat is bírom akik nagyon adnak magukra aztán wc után kétmosás az nuku, meg úgy hagyja ott a wc-t hót szarosan. Sok vasalt hajú, igényesre sminkelt nőből ki sem nézné az ember milyen piszkos és igénytelen valójában.
2023. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
38%
Mert sajnos kristályt használtak speed helyett. Amatőrök.
2023. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert szerintük a külsőség csak az ótóra, a ruhára, a testfelépítésre vonatkozik. A fogat eltakarja a száj...
2023. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl nem rohad, egészséges és megszabályozott mind, de zomànchibás egy fogam elől, ami miatt úgy néz ki, mintha baja lenne. Eddig ahány orvost megkérdeztem, azt mondta, még nem nyúlna hozzá, egészséges fogat nem bontana meg. Pedig igényes vagyok. De gondolkodom héjon, vagy valami.
2023. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
#5 vagyok. Én azt bírom, mikor a lányoknak le van nőve a körme, le van pattogva a lakk, vagy simán retkes. 🤮
2023. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Akkor én is beállok a sorba. Számomra az az irritáló, mikor elhízott csajokon több kg vakolat, műszempilla, műköröm, festettt haj..stb.. erre bezzeg adnak, de arra, hogy lefogyjanak...ááá...arra már nem.
2023. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk rendben vannak a fogaim, de RETTEGEK a fogorvostól, úgyhogy nincs az az isten aki rávegyen hogy elmenjek fogorvoshoz. Nem hiszem hogy én vagyok az egyetlen.
2023. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem sokan félnek a fogorvostól. Illetve az öngondoskodás is elég alacsony sok embernél.. Plusz nagyon lusták sokan időpontot foglalni és elmenni magánba megcsináltatni. Na meg a fejekben is vannak gondok. Fontosabb a márkás sapka mint a saját fogának az egészsége.
nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!