Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 8-10 óra alvás után miért...

8-10 óra alvás után miért nézek ki úgy, mint aki már 3 napja le se hunyta a szemét?

Figyelt kérdés

Mostanában, kb 2-3 hónapja azzal jön mindenki, h "jaj de fáradtnak tünsz", közben nem vagyok fáradt, tök hiperaktív vagyok, csak a fejem fáradt, az arcom. Mitöl lehet ez? Ok, nem alszom végig a 8-10 órát, néha rosszat álmodok, felkelek, de visszaalszom. Esetleg az a baj, hogy nem használok párnát? Vagy az, hogy hason alszom? Vagy az, hogy az ágyammal szemben van egy tükör? Nem hittem a feng shuiban, de már nem tudok mire gondolni. Valakinek valami jó tippje, házi praktikája, amitöl nem nézek ki úgy folyamatosan, mint a mosott sz@r? Köszönöm elöre is.

25/L


2010. okt. 18. 23:45
 1/8 anonim válasza:
ha túlalszod magad is festhetsz rémesen, a szemed bedagadása folytán. a szemed már nyílna, de az agyad még szundít, egyszerűen szólva.
2010. okt. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem csak a szemem, hanem az egész fejem fáradtnak tünik :S
2010. okt. 18. 23:55
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

úristen. neked hogy van annyi időd,hogy mindennap 8-10 órát alszol? :DD

én annyit max hétvégente tudok xD

nekem napi 6-7 a normál


20L

2010. okt. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy eleget alszol, és jól is érzed magad, de az öregedés már elkezdődött.

Én is 25 éves vagyok, és kb. fél éve vettem észre, hogy akárhány órát alszom, reggel gyűrött fejjel, és hatalmas karikákkal a szemem alatt ébredek. Úgyhogy elkezdtem szemkörnyékápolót használni, ami rendbe rakja viszonylag.

Sajnos ez a korral jár, megfelelő nappali arckrémmel egyelőre rendbe tudod rakni a bőrödet reggelente

2010. okt. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehidratáltság, keveset vagy friss (nem városi) levegőn, vagy túl melegben alszol, és nem mozogsz eleget..
2010. okt. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a korai kelést, és a mozgást!!


PL felkelsz reggel 5 kor, és lemész futni, vagy kezdetnek elég lesz csak a séta, abba is bele fogsz őrülni

:)


Este meg legkésőbb 10 kor már alszol!

2010. okt. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát iszom napi 2 liter folyadékot, heti 3-4 szer elmegyek futni, vagy sétálni, erdö közepén lakunk, és nem alszom túl melegben sem. Àltalában 6 kor vagy 7 kor kelek, de az 5 kor kelést és reggeli futást/sétát kipróbálom. Köszi a tippeket.
2010. okt. 19. 07:28
 8/8 anonim ***** válasza:
reggelente hideg-meleg vízzel moss arcot, szemed köré világosabb púdert tegyél, esetleg világos szemhéjpúder
2010. okt. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!