Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Durva körömrágás ellen műköröm...

Durva körömrágás ellen műköröm férfiként?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta küzdök a körömrágás ellen. Tisztában vagyok milyen sok negatív hatása van a fogaimra, az egészségemre, stb... Éppen ezért, már mindent is kipróbáltam egészen a rossz ízű körömlakkokig, de semmi sem vállt be igazán. Több női ismerősöm sikertörténetét hallattam már a műkörmökkel, de egészen eddig ezt az opciót teljesen kizártam, mert nem szeretném, hogy más ilyet lásson rajtam. Létezik olyan megoldás, ami külső szemlélő számára észrevehetetlen, de mégis meg tudja óvni a körmeimet a lerágástól?

2023. okt. 24. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm így szokott le a körömrágásról. Létezik,a körmös megcsinálja úgy,hogy nem lesz csajos.Amúgy meg senki nem ezt fogja figyelni
2023. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2023. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Én is nagyon körömrágós voltam. Hiába olvastam el többszáz cikket (kedves 2-es), nem segitettek.

Aztán rászántam magam a körmösre. Erősitett gél lakk volt mindig. De ha már ujjbegynél kicsit nagyobbra nőtt, elkezdtem piszkálni, reszelni, zavar, ha nagyobb.

Majdnem 1 éve hagytam abba a körmöshöz járást. Eleinte nagyon vékonyak voltak a körmeim, beszakadtak.

Nem rágom, nem piszkálom. Nagyon tetszik, hogy akkor és úgy lakkozom, ahogy nekem tetszik.

2023. nov. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!