Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le a körömrágásról?

Hogy szokjak le a körömrágásról?

Figyelt kérdés
Szerintem elég undorító szokás, amit vagy 3 éve csinálok, és mindig is zavart, de most értem el odáig, hogy tenni is szeretnék érte. Néha elhatározom, hogy leszokok, aztán 10 perc múlva azon kapom magam, hogy megint csinálom, de úgy, hogy észre sem veszem. Hogy tudnék leszokni róla?

2020. aug. 27. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Vesd be, az átlátszó körömlakk is jó

Mivel rossz az íze azonnal észreveszed ha rágod és így könnyebb leszokni

2020. aug. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány vagy csináltass gellakot attól nem fogod tudni leragni.


Ha fiú vagy nem szeretnél körmöt csinaltatni akkor használj kezfertotlenitot az olyan keserű hogy amint bekapod az ujjad eszedbe jut hogy nem kéne.

2020. aug. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Nekem a körömlakk nem ért semmit, ugyanúgy lerágtam. A kézfertőtlenítő hirtelen jónak tűnik, de nagyon kiszárítaná a kezed.

Őszintén szólva, 2-3 éve csináltattam műkörmöt, azóta nem rágom. Előtte akármit próbáltam, nem használt. De most tökre örültem hogy Úristen végre évek után leszoktam, tényleg több mint két évig nem rágtam, nem is hiányzott. Most a korona miatt 2 hónapig nem volt műkörmöm...nem tudtam megállni, abban a két hónapban tövig voltak rágva a körmeim, az ujjaim sebesek voltak a köröm mellett, néha vérzett is, folyamatosan nagyon fájt... Aztán most megint van műkörmöm, most megint nem rágom. Nekem ez az egyetlen ami használ.

2020. aug. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Ha lány vagy. Műköröm.

Ha fiú, keserű körömlakk

2020. aug. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Pont amiatt nem ajánlanám a műkörmöt az ilyen gondra, mert magán a probléma okán nem segít, amint leszedik, ugyanúgy elő fog jönni.


Valaki írta a kézfertőtlenítőt, hogy jó lenne, de szárítja a kezet. Használhatnál kézkrémet vagy bőrápolót úgy, hogy a körmeidet is bekened vele, így amint a szádhoz emeled eszedbe fog jutni, hogy nem szabad. Egyébként ez a reflex, hogy akaratlanul is ragod a körmöd, hidd el 3-4 nap alatt legkésőbb elmúlik. Annyi idő alatt pedig elkezdenek begyógyulni a sebek is a körmös mellett és egy picit talán nő maga a köröm is. Ha pedig tényleg érdekel a kezed egészsége és szépsége, akkor pedig már szíves sem lesz tönkretenni azt a pár napot.

2020. dec. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!