Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell szakszerűen...

Hogyan kell szakszerűen eltávolítani a géllakkot, úgy hogy le is jöjjön?

Figyelt kérdés

Magamnak géllakkozok egy ideje, de nem tudom rendesen leszedni. Bármilyen lemosót próbálok, acetonost, vagy menteset, nem szedi fel, mindig kaparnom kell, az viszont felsérti a körömlemezt.

kicsit már elvette a kedvemet az egésztől ez a dolog. A géllakkokkal megegyező márkájú leoldófolyadékot használok, vattával becsavarom, lefóliázom, kivárom a megfelelő időt, de nem hajlandó egyszerűen leoldani a lakkot. Már minden lehetséges ideig/módszerrel próbálkoztam vele. Azt is megpróbáltam hogy a lakkk felszínét felbolyhosítom előtte, de úgy sem működik. Megpróbáltam sima körömlakklemosóval is, az még ennyit sem segített. Valakinek valami tippje van esetleg erre? Nekem soha nem jön fel úgy mint ahogy a tutorial videókban mutatják, tehát hogy szépen felrepedezik és le lehet "törölni".



2023. okt. 25. 10:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!